Cookies musia byť povolené, pokiaľ chcete pokračovať.

Cookies mám povolené, a predsa keď sa chcem prihlásiť do phpMy Admina vypisuje sa hláška
Cookies musia byť povolené, pokiaľ chcete pokračovať.
dokonca sa mi ani skripty nechcú pripojiť na databázu.

...nerozumiem, vie niekto poradiť?
ona se ta databaze prvni musi vytvorit (v administraci)
CAUKO
MENO A HESLO DO DATABAZOVEHO SYSTEMU (PHPMYADMIN)
MAS NA TEJ STRANKE KDE SA NASTAVUJE PRISTUP K MYSQL SERVRU
Mel jsem uplne stejny problem. Da se to vyresit pouze deaktivaci a naslednou aktivaci databaze v nastaveni(odskrtnes AKTIVNÍ a das ulozit a pak ho zase zaskrtnes a das ulozit). Bude ti prideleno heslo, ktere NESMIS ZMENIT - v tom je ten hacek a vse by melo byt OK...
no deaktivaci a aktivaci se ta databaze ale smaze

a heslo muzes menit, v tom neni problem
Ja som si myslel, že to hlasenie s cookies tam nie je standartne, ale ze sa tam objavilo po mojom pokuse o prihlasenie.
To, ze musim mat databazu aktivovanu to samozrejme viem. Heslo sa da urcite menit, v tom neni problem. Ten je niekde inde, ale neviem, kde...
Asi to nebude tvůj případ, ale mi to taky kdysi blblo.

Důvod byl ten, že v názvu mé domény, a tedy i databáze, byla pomlčka. Ta tomu z nějakých nejasných důvodů vadila. Po konzultaci s adminem jsme to ale vyřešili.

2Admin:
Nezdá se mi rozumné mít na http://mysql.webzdarma.cz/index.php červeně napsáno "Během tohoto kroku musíte mít povoleny cookies".

Ono to totiž opravdu vypadá jako chybové hlášení vztahující se přímo k vypnutým uživatelovým cookies. Člověk si potom myslí, že je chyb u něj, ale místo toho jde jen varování pro všechny.

Nevím, jak to lépe vyřešit. Snad před to přidat "pozn.:", aby se trochu změnil význam.
Souhlasím s Pavlem,
admin to má celkem špatně vyřešené, zezačátku jsem si taky myslel že je problém na mé straně s Cookies ale objevuje se to každému.

Nakonec byla chyba v tom, že jsem se přihlašoval jako do administrace přes "neco.kvalitne.cz" ale ono se do MYSQL přihlašuje jenom "neco".

Tak a je to, také doporučuji adminovi přidat před tu hlášku třeba výše zmiňované "pozn."

Bay Tomis
Akorat za ten cervenej napis s cookies mira nemuze, to uz je tak phpmyadminu udelany...
NO to jsem nevedel, priste uz si nebudu stezovat...
Já vím, ale pak by nebylo tooolik dotazů typu - cookies & nefunguje mi databáze.

Stejně největší část těch, které to zmate ani neví, že musí databázi aktivovat. Ale mě to tenkrát ve výše zmiňovaném případě zmátlo hodně, přitom šlo o blbou pomlčku ;-)

p.s.: Ani si nevzpomínám, že jsem tu předešlou reakci psal. Je to už z června 2003 = hróóózně dlouhá doba :-)