Pomoc s insert into ...

Prosím pomožte mi někdo. Mám na stránkách odesílání e-pohlednic. údaje o nich se ukládají do databáze. Do nedávna to fungovalo a najednou přestalo aniž bych cokoliv upravoval. Tohle je scriptík, který do databáze ukládá, teda měl by, ale pořád hází chyby.

$query3 ="INSERT INTO pohlednice (jmeno,email1,email2,nadpis,pohlednice,cas,nazev,vyzvednuto) VALUES('$jmeno','$email1','$email2','$nadpis','$id','$cas','$nazev','0')";
$result3 = mysql_query($query3, $link) or die("<font color=red size=+3><center>nepodařilo se odeslat pohlednici</font>");

Jestli někdo vidíte chybu, řekněte mi prosím. Já ji teda nevidim.
Já taky ne, takže to buďto bude v tabulce, vkládaných hodnotách, či blbě definovaným PRIMARY KEY či UNIQUE sloupcům.
No jo, ale problém je s tím, že to 2 měsíce fungovalo bez problémů a najdenou, bez jakýhokoliv zásahu přestalo. Doma na Apachi to taky jede v pohodě, tak nevim.
zkus na chvili vyhodit to or die(...) a dat tam misto toho var_dump(mysql_error($link)); a nam rekni, co to hlasi
Díky, že jste se snažili. blbej sem já. Id jsem měl tinyint no a prostě další záznamy se tam už nevešly. Ještě jednou díky. Příště musim líp koukat.
Tak jsem se strefil, že to je v tabulce. Ono to chce u takových příkladu vypsat i definici tabulky CREATE TABLE