Omezení SQL serveru

Je nějaký omezení serveru na výpočetní výkon?
Používám dost často SQL dotazy. Vlastně celá stránka (sniper2.mysteria.cz)je na SQL DB postavená. Občas se stane že server prostě nespojí s DB. Vždycky to vypadne tak na 2 minuty a pak to frčí dál. Už jsem sem psal víckrát.

PS: Indexy používám, velikost DB asi 120kB.

Docela rád bych věděl jaký je teda omezení.
Diký
existuje omezeni na pocet spojeni (connect()) za hodinu ... momentalne na 1800

pokud tohle nekomu nestaci, bude problem bud ve skriptech nebo v extremnim zatizeni a na freeweb to nepatri (pokud se nejedna o nejakou vseobecne extremne prospesnou vec ;) ktere bychom udelali vyjimku

pouzij funkci mysql_error() a mel by ses vzdycky dozvedet docela dost konkretni duvod proc neco nejde
Jo jasně zkusim ještě víc optimalizovat scripty. Bude to problem tich spojení. Protože mam na stránce registraci uživatelů a při každém zobrazení stránky se z DB natahuje informace o přihlášeným uživateli. Takže když jich je on-line víc (což je docela často) tak to spadne. Díky.
Může tu někdo napsat co je považováno za jeden "connect()",
rozumím tomu tak, že každá php funkce je počítána jako jeden connect() ?
tedy všechny MySQL_%funkce%()
- např. MySQL_Query(), MySQL_Fetch_Array(), atd...
<HTML>connect je connect, je to uz jasne? ;-)

proste pomoci mysql_connect() se udela connect pres tcp, kdezto pres mysql_query() se tam akorat posle nejaky balicek dat a pres fetch se ziska zpet odpoved

proto je taky na query nekolikrat vetsi limit nez na connect()</HTML>
tak ten connect je jasnej,
a na Query teda je limit tech 5600, jak jsem nasel v helpu ....
a opet hloupa otazka... kdyz dam query, ktery vybere tisic zaznamu
a postupne je pres fetch ctu tak se mi uzere 1000 "kreditu" nebo je to teda jeden "kredit".
Jak je to napriklad kdyz pouziju DB_List_Fields(), existuje tam nejake omezení ?
mysql_fetch...() cte data z bufferu, tj. pocita se jako 1 'kredit'
Když jsem načítal tabulku o 10000+ řádcích pomocí SQL dumpu, tak to psalo limit 4200...
jak jsi ji nacital? kdyz budes delat neco jako 'select * frombla limit x, 1' furt dokola, tak to samozrejme bude zrat dost...

proste query je snad query, ne? (funkce mysql_query())
říkám pomocí SQL dumpu - to je soubor obshující SQL přikazy - na každý řádek tabulky 1

třeba
INSERT INTO `games` VALUES ...

má-li tabulka 12000 řádků tak to máž překročený několikrát
tusim, ze mysql by melo (mohlo :-)) umet nastavit dumpovani jako

insert into tbl_name values (...prvni_radek...), (...druhej radek...)
atd, jinak to muzes prekonvertit rucne (resp. malym programkem)