MySQL!!!!!!!! Kurva co se už zas děje!!!???

Lidi, dejte to urychleně do kupy, reklamu na strankach mate ale vase
služby nejsou kompletní!!!
Jestli se vypadky na SQL serveru budou opakovat - nidko na stankach
webuzdarma o ničem neinformuje... tak změnim server - pokud vim
tak webzdarma je bohužel nejvic problemovej... viz problemy s diskovym polem...
Tak koukejte pohnout prdelama.
Jako tohle je užodst!!
Myslím si, že byste tohodle mohli nechat. Jako jste stejně jeden z nejlepších freehostingů (no vlastně nejlepší), ale tohle by se dít nemělo alespoň to napište do novinek a ne že si tady o tom musíme povídat bez Admina, kterej by o tom měl vědět a něco s tím dělat.. Každej den nějakej výpadek. Když Vám nefunguje reklama...dobře, ale DB!!!
Rasta Grower
Služby dobrý, ale ta spolehlivost na..... Vždyť na wz.cz za chvíli nikdo nezůstane protože stránky ztrácí návštěvnost, když pořád nejdou. Mám smůlu, že vše vyčítám z DB. Opravte to prosím nebo alespoň informujte....
no..co dodat..muzem treba sepsat petici :-)
!!!!!!Na macintoshich mi moje databaze fachčí a na pisidlách to dělá pěkný bordel, kurva....
Co je to kurva za sever který podporuje php ale na MySql jak si zapoměl.
Měli byste stím něco udělat protože moje stránky tuto službu vyžadují a beznich to nepujde.

Dík Xon!
Co je to kurva za sever který podporuje php ale na MySql jak si zapoměl.
Měli byste stím něco udělat protože moje stránky tuto službu vyžadují a beznich to nepujde.

Dík Xon!
A kdo z vas kurva webzdarmakum neco plati?

kde je garantovany, ze kazdy server musi mit mysql? a kdo vam garantoval, ze databaze pojede nonstop bez chyb? a kdo vas drzi na webzdarma?

Pokud se vam wz nelibi, tak smazte svy weby a vypadnete! bude mensi traffic, bude vic mista na databaze a bude tu o nekolik kretenu mene!

nelibi se vam neco? vypadnete.
ja jsem s wz naprosto spokojeny, vypadky me nijak netoci, nebot je to zadara... a kdyz mi nejede databaze, tak se taky nepos*, protoze kvuli tomu s mi srdce nezastavi.

a pokud se treba takovy xon bez mysql neobejde, tak proc si nepriplati? za garant hosting? Kdyby mu na funkcnosti jeho webu opravd uzalezelo, tak to udela.
Ty šmejde, zaplať a pak si stěžuj.

@!#$ OFF !
Přesně tak - plaťte a pak si stěžujte a nadávejte, na druhou stranu by mě zajímalo, jestil je chyba u mě nebo na wz. Kdo má návštěvnost velkou, vyplatí se mu obětovat 50,- a platit si prostor, kdo má návštěvnost malou, může si udělat zrcadlo na jiným serveru, tak co kva řešíte??
Odpověd: marek od Xon!

Moc tomu asi nerozumíš asi ti stačí jednoduchej formatovací jazyk jako je HTML (nic proti HTML). Myslím si že o PHP nemáš ani páru a to nemluvě otom že asi ani nevíš co je to databáze MySql.
A jestli si myslíš že mi nezáleží na mím web sídlu tak se hluboce mílíš protože je to projekt jen pro zasvěcené a ne pro takoví blbečky jako jsi ty!
PS: Jdi do prdele skurvisie.
Ty co maj kery ze to vypadava sou debilove. To se asi obcas stane ze to vypadne.

Komu se to neliby at si * polibi.
>XON

No, on podle své odpovědi MySQL používá ;) - takže, pokud je to významný projekt pro zasvěcené, tak investuj měsíčně 50,- (=3 piva), kup si hosting a máš to - nebo investuj víc, ale i tak se Ti cena hostingu nevytáhne nad 500.

Pro Tvou info MySQL na webzdarma je!

A zkus se chovat slušně, když sem vyhodíš 5x čuráka, 7x kokota a navrch jednoho "skurvysia" :-D, tak (krom toho, že se to bezpochyby píše se "z" na začátku) rozhodně nebudeš větší, drsnější chlap s delším penisem (on Ti fakt nenaroste!) - akorát ukážeš, co sám seš :))