Hasło i Login w PhpMyAdmin

Niestety nie znam czeskiego wiec pisze po POLSKU ( POLEN ) ...
Bardzo satysfakcjonuja mnie udostepniane przez was uslugi ... choc gdy chce sie zalogowac otwiera sie strona aby podac haslo i login, nie znam loginu i hasla do PhpMyAdmin, pisalem do admina ale ten mi owpowiedzial tylko tyle ze trzeba aktywowac, wiem ze kiedys otwierala sie najpierw strona gdzie mozna bylo zmienic dane a teraz niststy odrazu otwiera sie strona administracyjna ... <b> MOZE W KONCU ODPOWICIE MI NA MAIL W ZWIAZKU Z TA SPRAWA, JAKI JEST MOJ LOGIN I HASLO DO PHPMYADMIN</b>

ps. moj ogin to galery.wz.cz
Mam dokładnie ten sam problem, jak się dowiesz skąd załatwić hasło to daj znać. Z góry dzięki
No qrwa kiedys byla strona i tam mozna bylo ustawic haslo login .. a teraz ku* odrazu sie otwiera strona do logowania co za h............. ej odpowiedzcie na ten post !!!!! please
co zrobic zeby sie zlogowac do MSQL o co chodzi z tym cookies?????mam wlaczone w przegladarce a mi pisze ze musze miec aktywna obsluge cookies...prosze o pomoc
Vy jste inteligenti!!
Kdyz se podivate do :
ADMINISTRACE -> NASTAVENÍ ÚČTU -> NASTAVENÍ MySQL
tak tam mate vsechno co potrebujete (heslo,...)
Pak se staci prihlasit do PhpMyAdmin
ty jestes kurwa inteligenty baranmie przeciesz tej strony jusz nie ma idioto !!!!!!!!!!!!!! z tymi zmianami
hmm. Webzdarma.cz zablokowala(-li??) dostep do MySQL dla obcokrajowcow.. z powodu nieprawidlowego przez nich wykozystywania w/w bazy.

O ile mi wiadomo, MySQL jest dla obcokrajowcow zablokowana.. tymczasowo...

Nie wiem, jak sie ma sprawa z wczesniej aktywowanymi bazami, wiem zas, iz te, ktore nie zostal aktywowanie nie maja w tej chwili takiej mozliwosci...

Nie mozna wiec teraz robic nic.. jedyne co to czekac i liczyc na to, iz Administratozy uporaja sie z "abuserami" a zwyklym uzytkownikom pozwola na kozystanie z MySQL...


Dodam jeszcze, iz sam nie mma aktywowanej bazy (nie byla mi wczesniej potrzebna) a teraz by sie przydala :( Nie uwazam jednak za stosowne przeklinanie i obrazanie administratorow.. Prowadzenie takiego DARMOWEGO serwisu jest niezwykle czaso i pracochlonne...

Z powazaniem,
Lichurec
dzieki za odpowiedz:)...ok rozumiem jest za darmo i wcale nie maja obowiazku tego udostepniac...
Hmm.. Dostalem niedawno maila z informacjami, iz webzdarma.cz miala chyba jakies problemy ostatnimi czasy z serwerem.. Szczerze powiedziawszy, to ja czeskiego jako takiego nie znam, lecz swego czasu sporo podrozowalem po czechach i mniej wiecej wiem, jak sie (p polsq) z czechami dogadac (kwestia akcentu).. w tej chwili "ucze sie" jako tako czytac po czesq.. ;p

Gdy jednak znajde jakakaolwiek informacje odnosnie bazy danych, natychmiast o niej poinformuje (o ile bedzie ktos zainteresowany).

Z powazaniem,
Lichurec
a moze znasz ajkies servery z baza danych mySQL ?
ja niestety nie znam zadnych poza of.pl ale on jest bardzo wolny...
Ja mam na swoim koncie MySQL zorbione... I jest, to oc ten czech muwił o nastavieniach u mnie to jest i działa...:)
Tylko nie wiem jaki jest DNS i nie wiem ile mega dają na mysql!!! Może ktoś wie...??
Aha znam stronke na której jest mysql itp... ale tam jest ten sam porblem ale jak ktoś chce probować to9tylko przepiszz se ten adres, bo ja go przedstawie ghrafocznie...
\/\/ \/\/ \/\/ . []-[] [[]] S T . S K
Hm,mimochodem neříkalo se tady že se jiný účty než český a slovenský budou mazat?už tu vidim několikátý cizojazyčný fórum
<HTML>nerikalo</HTML>
Daja 2MB na MySQL