<b>Limited MySQL availability for selected users</b>

<HTML>Currently MySQL database is available only for some users - due to massive attacks from some networks. We are working on this but I cannot guarantee that the same policies for creating databases will be restored.
Existing databases will not be touched.

sorry for this, but for now, there is not better way to preserving mysql usable at least for some users</HTML>
Tak a maj to:o)))).
obavam se ze tomu moc nerozumim?
> obavam se ze tomu moc nerozumim?

ono to bylo urceno pro ty uzivatele nevladnouci cestinou
V cestine:


Toto mysql je urcene pouze pro jisté uzivatele - Vetsina utoku prichazi z jisté sítě. My na tom pracujeme, ale nemuzu zarucit, ze stejne policie pro vytvareni DB bude obnovena...
jiz existujici databez nebudou smazany.

Omlouvame se za to, ale nyni neni zrovna nejlepsi davat moznost vsem uzivatelum.

Sorry ze je to takhlens delany, ale nektery vety mi nedavali smysl tak jsem je prelozil doslovne...
Vypada to, ze Tvoje cestina je jeste horsi nez moje anglictina. Nebo chces rict, ze jsem to skutecne napsal tak krkolomne ? ;-)
diky za snahu lukasiku ale tento preklad jsem si udelal taky ale az na ty vety co mi nedávaly smysl. proto jsem napsal ze se obabam toho ze tomu nerozumin.
But wenn will the posobility to create mysql be restored?
This is very important for me!
miro, asi nebudu jedinej, kdo tomu nerozomu, tak bud od te lasky a napis nam i preklad...!
To proto se nemuzu pripojit k mymu SQL???
http:\\sadraci.borec.cz\news\ntinstall.php ???
When i try to connect phpmyadmin with my password is not correctly.
Re: Limited MySQL availability for selected users
Doufam, ze tohle omezeni pristupnosti k databazim dlouho nepotrva, protoze bez MySQL se mi na strance nezobrazi ani FŇ.
2 rozi: zkus to napsat s normalnima lomitkama :-)
MySQL Databáze je v současnosti dostupná jen některým uživatelům, díky masivním útoků z některých sítí. Pracujeme na tom, ale v tuto chvíli nemůžu garantovat, že stejné postupy pro vytváření databází budou obnoveny.

Omlouváme se za to, ale není lepší výhodisko, než nechat používat MySQL alespoň několika uživately.
Hej Proc mi nejde mysql mam web uz dlouho a tet to nejde CO SE KURVA DEJE bez databaze my stranka vypada cerveneji nez diktat z cestiny!!!!!!!!!

Muzes miro tict proc se neda pouzit databaze to si to zakazal nebo co a proc nebo se ti zase posral server moh by si tady aspon trochu nastinit problem.

Mam rad webzdarma a nedam nanej dopustit se nanem od zacatku ale tohle mne uz docela zacina srat
Když si neumíš udělat místo červeného diktátu udělat inteligentní hlášku, tak se tady nerozčiluj. Míra to určitě brzy napraví, jen co zjistí co se s tím děje.

<?
$DBHost="mysql.webzdarma.cz";
$DBUser="user";
$DBPass="password";
$konto=@mysql_connect("$DBHost","$DBUser","$DBPass");
if(!$konto):
echo("\n <BODY BGCOLOR=silver>
<H1 ALIGN=CENTER><BR>Není možné se připojit
k databázi. Stránky nemohou správně pracovat.
Omlouváme se, a pokusíme se co nejdříve situaci
napravit. Děkujeme.</H1>\n
<P ALIGN=CENTER>informujte nás prosím o potížích
se zobrazením stránky <a href=\"mailto:email@nekde.cz\">email@nekde.cz</a>
</BODY>\n");
exit();
else:
MySQL_Select_DB("dbname");
endif;
?>

Když si tohleto dáš třeba do souboru sql.php, který pak budeš includovat do nějakého prvního souboru, který se pokaždé načítá, tak to máš vymakaný.
já sem začátečník s PHP a tohle mě taky docela štve mam tam udělané ty hlášky už dávno ale prostě se chci rozjímat dál s PHP a ted dělám DB a docela mě začala bavit ... a rád bych vědel podrobnosti prosím .... chci aby mi fungovala DB ... je pro mne důležitá
Hoj,
jak to vypada s tim MySql ? Az do vcerejska mi to behalo v pohode, ale ted uz mi to taky pise "access denien" ;-(((.

Luda
do hajzlu!!!!lidi,kdy to bude fungovat???Dělám facelift stránek s databází uživatelů a stane se tohle:((((( Pleeeaaase,spusťe to co nedjřív!!!