PRO ADMINA - download ze serveru

Miro!!!
Stale se mi nedari download z webu www.flek.wz.cz/downloads.htm .

At jsem to tam dal jako *.avi cca 3.8MB, nebo *.zip cca 3.4MB tak to stahne maximalne 700kb pak zahlasi download complete, proste to usekne. nemyslim si ze je chyba u mne ale na strane webzdarma, i kdyz ty tvrdis ze veskere kvoty ohledne downloadu jsou vypnuty. To by mne zajimalo kde je chyba. Diky za reseni. Marek
Pro Miru,

Jeste jsem zapomnel dodat ze se to pokousim stahovat z IP adresy jejiz preklad nekonci .cz nebo .sk. Jestli to neni ten problem???

Diky
zaskrtnu si mail
to jses jeste dibrej ja stahlod tebe pouze 523Kb a to se pripojuji z adresy jejiz preklad je .cz
HMM to je naprd je se tosnazim ted nejak optimalizovat, no spis nahodne a zkousel jsi stahovat avi ne zip?
tak nevim co se sralo, ale ted uz mi to funguje, takze Heureka, doufam ze nadyl.
tak se to sere furt, stahne se to cca tak 1x z peti pokusu. Co je ADMINE za problem?
<HTML>co to hlasi za problem ? (predpokladam, ze pouzivas program, ktery z tebe nedela debila a dovoli ti dozvedet se jaka je situace, pokud tomu tak neni, pouzij neco normalniho)

treba 'connection closed by foreign host' behem downloadu ?
muzes sem poslat nejaky vypis ? (treba wgetu nebo neceho podobne jednoducheho)

ja nejsem vestec, me to funguje takze vubec netusim o cem je tu rec</HTML>
udej nejakej priklad takoveho softu pro zas wokna
WOOOOU, hurá!!!

Konečně se to stalo i někomu jinýmua DOKONCE se ozval i admin (narozdíl od mých asi 4 dotazů na stejný téma). Chci jen říct, že se mi kolkrát stane, že se nanatáhne ani celá stránka, obrázek, cokoliv. Navíc - při kopírování z FTP to šlape, ale jen z HTTP ne.

Co jsem se ptal lidí, tak při použití download manažerů jim problém odpadl, já žádnej nepoužívám, takže mám taky problémy.

Stahuju soubory o délce cca 1MB a někdy se stáhne 10kB, jidny 500kb, jindy celý atd.atd.atd.atd...

Zdá se mi, že to dělá po tom týdením výpadku...

Pěkný den!
<HTML>moznou souvislost s tim vypadkem nevidim, snad jen se zmenou http serveru, ale to uz bylo driv

jakou rychlosti (zhruba) to tak stahujes ? mozna, ze se to projevi jen na pomalejsi lince</HTML>
Mám opravdu pomalejší linku - buďto jsem to zkoušel na Dial-Upu (klasickým nebo ISDN), pokaždé ale špatné é é !

Nic rychlejšího nemám po ruce :-(
2 Mira:

>co to hlasi za problem ? (predpokladam, ze pouzivas program, ktery z tebe nedela debila a dovoli ti dozvedet se jaka je situace, pokud tomu tak neni, pouzij neco normalniho)

>treba 'connection closed by foreign host' behem downloadu ?
muzes sem poslat nejaky vypis ? (treba wgetu nebo neceho podobne jednoducheho)

Bohuzel nepouzivam zadny downloader ale pouzivam toho debila, nemuzu si instalovat nic navic nez zakl. konf. Zkusim to s download acceleratorem jestli ho dostanu na komp.

Co mne napadlo ze cim to je nevim, mozna mate nastaveny prilis maly timeout na spojeni, takze to klienta co ma delsi odezvu odstreli???

Spojeni mam pomaly tak 21.6kb/s ale i min. Mara
Tak s dowload acceleratorem to stahuje v pohode, tak si tam dam link ze doporucuju stahovat nejakym download managerem, jinak se to muze pokazit :-)). Hmm ale stejne tam je asi nejakej problem???