rozliseni e-mailu z diskuzi

mel bych takovou prosbu... neslo by nejakym zpusobem jednoznacne odlisit e-maily z diskuzi v tomhle foru?

zhusta si totiz nechavam preposilat odpovedi do schranky, kde se mi michaji s ostatnimi e-maily, takze by mi docela vyhovovalo si je odfiltrovat do jine slozky... jako nejjednodussi se mi jevi uvadet do predmetu zpravy nejaky klicovy vyraz. nyni tam je neco jako [1:13366:13372], coz se filtruje spatne.... stacilo by [wz:1:13366:13372] (filtroval bych "[wz:") nebo tak neco...
tak je filtruj podle odesilatele a ne podle subjektu. To ti nestaci?
nechapu... napriklad ted jsi mi odpovedel ty, takze odesilatel je "mara [madegone@seznam.cz]", kdyz odpovi nekdo jiny, bude i odesilatel jiny... takze jak rozumne filtrovat podle odesilatele?
Jo pockej, jak ja jsem odesilatel, odesilatel je web Zdarma, v policku mailu from nemas moji adresu ale nejakou adresu wz tak podle ty to filtruj? Filtrovat podle smtp adresy.
nevim, jak chodi ty zpravy tobe, ale v mem pripade je odesilatel vzdy autor prispevku... v tomto pripade ty. v kompletni hlavicce by se uz nejake to webzdarma naslo, jenze email.cz mi nabizi filtrovani pouze podle "from" a v tom to neni...
2 Vlczaak: HMM tak to sorry ja jsem to nikdy nepouzival tak jsem nevedel ze to prepisujou tou zadanou adresou. Schvalne jsem si to kvuli tobe zapnul, mas pravdu! Ted jsem vymazal svoji adresu to by mne zajimalo kdo tam bude odesilatel ted, nebo jestli ti dojde. V cely hlavicce to negde bejt asi musi ale chapu ze na email.cz to neumi filtrovat. No aspon vime ze timto zpusobem to nepujde - litim olova do vody zlato nevznika:-))
samozrejme, ze to doslo... jenom tam proste neni nastaveny odesilatel.