Nej Webzdarmí Web 2008

Takže tedy... nebudu se radši ptát, jestli je zájem o nový ročník, jelikož bohužel nemám čas na přípravu nového ročníku.... a hned tak ho mít nebudu :(

Je o to vůbec jetě zájem? Jsou v podstatě dvě možnosti:
- někdo to převezme, upraví pro nový ročník a bude udržovat. Jsem ochotný předat všechny zdrojáky a doménu.

- přeskočíme NWW08 a na začátku příštího roku (snad) rozjedu NWW09

- navždy(?) tento nápad pohřbíme....
<HTML>Můj názor znáš :-) Pro ostatní - jsem pro další ročník, ale nevadí mi, pokud se jeden vynechá a bude až NWW09. Co se týče spolupráce s WZ, není problém.

Jo a na převzetí se (spíš) nehlásím. :-)</HTML>
Ja bych se do toho klidne pustil. Spis by to mel ale delat nekdo, kdo ti pomahal, protoze vi, co se kdy delo, ja co funguje. Mne bys to musel vsechno vysvetlit, coz neni zrovna jednoduche, zvlast mne :)
Ale chtelo by to i jeden manazersky typ. Jsem schopen upravit programy, ale neumim delat reklamu.
Ja bych do toho sel. My ICQ is 421-329-844
<HTML>Koukám, žádný valný zájemce - jeden je komik a druhého ani neznáme.</HTML>
TOmas: Odvážný krok. K vhledem ke tvé znalosti tvorby webu.

Jak vidím, tak všichni mlčí, včetně mě :) Takže pro tento rok to už nemá cenu to rozjíždět.
Mozna se nejaky objevi, kdyz bude vlakno zase navrchu :)

=TOmas=
Chces naznacit, ze bys to prebral? Podle tvych stranek si tipnu, ze ses minulych rocniku nezucastnil.. Myslim, ze druhy predpoklad je schopnost upravit vetsinu zdrojaku pro novy rocnik - nekolik zmen je nutnych, nekolik doporucenych. Tak by bylo urcite fajn, kdybys tady o sobe sdelil více - případně ukázal nějaké své práce ;)

___
Zbytecne nahrazovani ceskych slov anglickými ekvivalenty (tady "moje" a "my",..) je mozna IN, ale vypada to prinejmensim divne ;)
Asi bych se přidal k názoru NWW08 přeskočit a vrhnout se až na NWW09, s tím, že mezidobí by se mohlo vhodně použít na nějakou tu propagaci nebo tak něco:)