viceurovnove cislovani word

Pri pouzivani openoffice jsem narazil na dosti zasadni problem. Po otevreni protokolu (protokol.doc) ve writeru jsem zjistil ze zmizelo viceurovnove cislovani.

Zkousel jsem vytvorit dokument s viceurovnovym cislovanim ve wordu za pouziti standardnich stylu a writer takto vytvoreny dokument otevrel korektne, tedy se zachovanim viceurovnoveho cislovani.

Napada vas zdali to nemuze byt tim ze wordovsky dokument obsahuje uzivatelem definovane styly, pripadne jak to resit?

Dokument byl vytvoren v Office 2003 a ulozen jako doc.

Na otevreni jsem zkousel OO 2.4, OO 3b bez vysledku

Pouzivam Mandrivu 2008 takze office nainstalovat nechci/nemohu

Priloha: protokol.doc http://leteckaposta.cz/712360262

Dekuji za pomoc


PS: ve win xp to dela to same
<HTML>Prostým nahlédnutím ve Wordu 2007 (nic jiného tu nemám) shledávám, že ten seznam se snaží tvářit jako víceúrovňový, bohužel je hodně přerušovaný (ve stylu "Seznam" jsou pouze ty nadpisy, nikoliv ty ostatní texty k tomu patřící), takže je to celé postavené jaksi na vodě. Doporučuji používat prostá odřádkování místo psaní nových odstavců (Shift+Enter), případně jednotlivé "položky" seznamu uzavřít do jednobuňkové tabulky.</HTML>
Problem je v tom, ze kamarad dostava takoveto sablony na vejsce a nic s tim nemuze delat. Tenhle protokol ma jen par stranek tak to jde snadno opravit, ale delat takoveto upravy u desitek dalsich dokumentu.

Jinak kdyz vytvorim takovyto seznam v oo nebo wordu tak problemy s tvrdymi entery nema.

Zkousel jsem doc preulozit (pomoci wordu) do rtf a nasledne otevrit v oo a seznami se zobrazili korektne
Já se teda stydim, ale mě se vůbec nepovedlo udělat v OO víceúrovnové číslování nadpisů. Prozraďte mi někdo jak se to dělá plz!
Mám dokument ve kterém je asi 5 úrovní nadpisů - mám k nim přiřazené styly Nadpis 1, Nadpis 2, atd.
Ve stylu všech těch nadpisů jsem si nastavil Číslování na "Číslování 1".
Nestalo se nic.
Když jsem to pak druhý den znova otevřel, najednou nadpisy první úrovně byly spávně očíslované, ostatní vůbec. Chvíli jsem si tím hrál ale nic se zase nestalo. Tak jsem to uložil a otevřel, a očíslovaly se všechny, ale špatně - asi takhle:
1 nadpis úr. 1
1.1 nadpis úr. 2
1.2 nadpis úr. 2
2 nadpis úr. 1
1.3 nadpis úr. 2
1.4 nadpis úr. 2

tak jsem to vzdal. Dělám to špatně já, nebo je bug v těch OO, nebo co? Má někdo zkušenost? Mám OO 2.0 nechce se mi stahovat těch sto mega nový verze, když nevim, jestli to pomůže.

THX!