joomla

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s provozem joomly na tomto serveru? Jde to? Je to pouzitelne? Chtel bych to vyzkouset, ale nekde jsem cetl, ze freehostingy, to moc nedavaj.
No, tak to jsi slysel spravne ... s normalni joomlou jsou nekdy problemy :D

musis si ji sam upravit - napr prepsat vsechny pouziti copy() na jinou funkci atd... (vic problemu si ted nepamatuju :D ) ...

... ale pokud budes mit stesti tak mozna najdes nekoho kdo uz si ji upravil podle 'parametrů' wz.cz :)

btw: neber muj kec moc vazne, sam jsem s joomlou nedelal ... :)
jo dik, posledne jsem delal cely web rucne a byla to docela makacka. Tentokrat jsem si praci chtel ulehcit a udelat to v redakcnim systemu, ale zase jsem chtel aby to melo nejakou uroven. Joomla mi pripadala jako dobrej napad, ale ted jsem se docetl, ze to na freehostingu moc nejede :( To je skoda...
Vzdyt prece existuje sousta jinych rs, ne? :) treba wordpress :) (jediny na ktery jsem si v rychlosti vzpomel :) ) - ale existuje jich fakt docela hodne... :) staci vybrat (a pri vyberu brat v uvahu,kde bude nasazen;) )
<HTML>A ta joomla jde taky, jen se musí upravit. WZ není až tak restriktivní, jen neprovádí nebezpečné příkazy (např. copy). Ke všem takovým příkazům existují bezpečné varianty a použil bych je i u sebe doma, kde můžu všechno.

Takže tvrzení, že XY na freehostingu moc nejede je třeba někdy brát s rezervou. Dokud je to PHP a nedělá to bůhvíco (třeba telnetovou komunikaci apod.), tak to tady na WZ rozběháš. Ono je to trochu i o přístupu a znalostech autorů daného systému.</HTML>