Návštěvnot

Lidi, napište sem Vaše fígle, jak si udělat web slavný, navštěvovaný atd. Vím, že musíme měnit ikonky, registrovat se atd, ale uveďte Vaše nejlešpší zdroje lidí. Nebuďte hamouni a ukažte se. Jinak já jsem například zjistil, že nejlepší je, registrovat se na foru Travian a tam si dát do podpisu odkazy. No já jsem tam aktivní, jsem i člen TT a pomáhá to skvěle. Je to povolené, tak proč ne.

Jinak moje první stránka:
www.rostworld.wgz.cz

Co vy?
používám nějaký to seíčko, essential je záznam na seznamu (pokud je placenej, zobrazuje se vejš), když jsi aktivní na fórech a máš tam odkazy, tak to taky neni špatný, dobrý jsou odkazy na tematicky spřízněných webech (například pro jšrosa je velmi pozitivní jeden záznam v jedný databázi jazykovek)
a samozřejmě je dobré vytvářet stránky takové, aby tam lidi našli to co hledali a ty stránky se jim natolik líbily, že se tam ještě někdy vrátí ;-)
"jak si udělat web slavný, navštěvovaný atd."

1. Unikátní a zajímavý obsah (tedy to, co nikde jinde není a přitom zajímá spoustu lidí)
2. Unikátní a zajímavý obsah
3. Unikátní a zajímavý obsah
4. Unikátní a zajímavý obsah
5. Unikátní a zajímavý obsah
6. Denně aktualizovaný
7. Rozumná grafika
8. Aspoň něco málo SEO

Když se podívám na web http://www.rostworld.wgz.cz/, tak
1. - 5. Nesplňuje - obsah není jedinečný
6. Nedokážu posoudit - už nikdy se na ten web nevrátím
7. Stránka je široká, že mi ani 1024x768 bodů nestačí. nemám rád weby, kde musím používat horizontální posuvník. Banner je udělán amatérsky (roztřepená písmena, roztřepené okraje obrázků), příliš mnoho barev, blikající texty.
8. Nezkoumal jsem
jak rika zbi:

Unikatni a zajimavy. Prvni dojem udělá i vzhled - čím víc je na stránce reklam a podobných zbytečných hovadin tím víc dáváš uživateli důvodů se nikdy nevrátit :)
Hm, hele já na té stránnce již nedělám. Teď dělám na WZ. A nechci zhodnocovat stránku, psal jsem jiné téma.
Jak psali již přede mnou -
kvalitní a aktualizovaný obsah
+ kvalitní grafika (všelijaké "vypalovací" barvy a zrůdnosti jako animované gify všude kam se podívám na oblibě určitě nepřidají)
+ kvalitní kód (kolik lidí odradíš, když tvůj web bude v půlce prohlížečů nepoužitelný?)
+ SEO (asi by bylo nejlepší, kdyby sis dohledal, to tenhle zprofanovaný moderní výraz zanmená)
+ jedinečné tématické zaměření (proč dělat další stránku o Harrym Poserovi, když jich jsou mraky, že?)
+ přinutit největší vyhledávače (Google), aby si tě všimli
a úspěch je zaručen :)

Btw, moc lepších rad asi seženeš těžko...
ad kvalitní kód: to záleží na tom, ve kterých browserech to nepojede ;-))) pokud se to bude dobře zobrazovat v safari, linxu a konqeroru a blbě v opeře, firefoxu a IEčku, tak to odradí asi tak 99% lidí :-D pokud naopak, tak to odradí asi 1%.
I to 1% je důležité!

Jinak jsem to myslel tak, jaké stránky používáte na návštěvnost?
Myslis neco jako autohity nebo na vymenu odkazu? :)

Vymenu odkazu musis pohledat sam , kde to kdo nabizi ...
Autohitu je hodne ... (jenom co hodim google tak mi rekne treba tohle :
http://www.websurf.cz/
http://autohits.horys.com/
... a spoustu dalsich ... staci si vybrat ;)
)
Hm, já tyhle věci nerad používám. Je to zbytečný, člověk se tam podívá na 10 sekund a pak ho to přepne a nestačí si ani přečíst název a málokdy to lidi vůbec sledujou. Třeba na Websurfu to můžou zapnout a dát do lišty a nazdar, To ne.
Vsak ja vim jak to funguje ... ale neznam moc prakticke vyuziti :)

Jinak zkus pohledat kde kdo nabízí výměnu odkazů případně se zkus zaregistrovat do nejakch katalogů (a tech je taky docela fest ;) ) :)