Sraz, Praha, 15:00, 3.11.2007

Nazdar!

Rozhodl jsem se, že by nebylo od věci se potkat, komunita WZ. Po dlouhém výběru (asi deset minut) skaff navrhnul Molekulapub. Po

<OndraSter> a tocej tam i nealko? http://www.molekulapub.cz/?id=napojak je zajimavy vyber
<skaff> maj tocenou kofolu.. a je o 200% lepsi nez ta normalni

bylo vybráno. Čas jsem stanovil na 15:00 (cca), místo Molekulapub, Žižkov:

http://www.mapy.cz/#x=133149083@y=135948647@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Rohacova%206@sss=1@ssp=124933029_127108993_146166693_145606529

Majkls a i skaff psali, že by určitě přišli. Já taky, pokud mi tam nevleze něco nepřesunutelnýho.

Těším se na hojnou účast!

Dotazy pište sem/přijďte na IRC :o).
Jo a ještě datum.. 3.10.07 - sobota..
eh, samozřejmě že 3.11. ...
<HTML>Je vidět, že jsem se té debaty neúčastnila já. Jinak by to netrvalo 10 minut a nebylo by to v Praze :-D

Připsala jsem ti datum i do názvu tématu. No já určitě nedorazím, takovou dálku se nepotáhnu :-) My si s Markem uděláme náš sraz v Brně :-D</HTML>
Thalia: dekuji za upravu topiku. Jinak se stavte i s Markem.

Jinak, ja dorazim okolo 15:15 (v 15:07 bych mel teoreticky vystupovat na Tachovskym namesti).
Vy jste šílenci ... :))) v Praze je blaze, ale proc je tak daleko ? xDxDxDxD .... az udelate sraz v Ostrave tak se stavim :)))
No vypada to spise tak:

Praha - 2 (Skaff, OndraSter)
Brno - 3(4) (Tomík, Thalia, MzM, (Tonik?))
Ostrava - 1 (Freeze)
Tak to jste me vubec, ale vubec nepotesili !

To tu neni nikdo, kdo by se na nas prijel podivat? Nebo nejaky prazak?

A jeste bude v Praze majkls a mozna just-paja (a pokud se mi povede ukecat tak i xixao)...
A Hradec Králové, Pardubice, Svitavy ... tam nic? ;)

PS: do Prahy nepojedu - tam maj hnusný pivo =D
=Tom=
to možná mají, ale vozí se tam i naše a okolní :))
Tom:
<OndraSter> a tocej tam i nealko? http://www.molekulapub.cz/?id=napojak je zajimavy vyber
<skaff> maj tocenou kofolu.. a je o 200% lepsi nez ta normalni

(viz uvodni text)..

Pojed na kofolu :D
<HTML>Takhle se to nikdy nedohodne, je třeba určit neutrální území.
Navrhuji Švýcarsko.
Koupíme hodinky, zajdem do banky a pak ochutnáme pivo.</HTML>
Richard: a co cokoladu?
Tom: svitavy... no tos mel navrhnout tak pred 10 nebo 15 rokama, to by pro me nebyl problem :-D
jinak ja tak to brno no... mohl bych zase nekdy zajit
se mnou fakt nepocitej, Ondraster..
Švýcarsko nee, tam maj fijalový krávy!
<HTML>2Tonik: no tak dorazit bys moh jako. Viděla jsem tě na srazu jen jednou :-) Ještě můžu zkusit Mika, taky je v Brně.

2Richard: na co neutrální území, když můžeš za námi do Brna? ;-) Pokud se sejdem já, MzM, Tonik, Tomík, Mike a ty, tak v pohodě velikostí trumfnem pražský sraz :-D (a vůbec jakýkoliv sraz, protože v tak hojném počtu se wz snad ani nikdy nesešlo).

2Tom: přijeď do Brna, na tebe jsem zvědavá ;-)</HTML>
Brno je precejenom bliz :)) i tak to ale neni vylet na 2 hodiny :))

me by zajimalo jak vypadaji vsichni :))
Brno? To už radši to Švýcarsko :)
V Brně jsem byl za poslední dva roky 3x a 3x sem se tam ztratil... =D

Jinak na mě nic zajímavýho není - zlej, vošklivej maniak a lidi si mě často pletou se žáčkem základní (občas i střední) školy (zvlášť když jezdím stopem s báglem na zádech)!?

Já mám dva návrhy:
1) Svitavy - to je takovej +- pomyslnej střed republiky, to budou mít všichni zhruba stejně daleko

2) Každý si udělá sraz v místě svého bydliště a potom tady zdělí své zážitky =D
<HTML>Abych se přiznal, Praha by šla, Žižkov klidně, ale sobota by nejspíš nešla (bych nemohl být vůbec o víkendu doma v Chomutově, nehledě na to, že na podolský koleji přes víkend menza nemenzuje). Budu o tom každopádně ještě přemýšlet, třeba jeden víkend obětuju samostatnému vaření nebo životu na rohlíkách.

Tom: tvůj návrh se mi zdá zatím nejlepší.</HTML>
<HTML>Nevím jestli bych šel, každá půlka mozku říká něco jinyho a když nad tím budu přemýšlet tak se budou hádat.</HTML>
<HTML>No u mě sobota taky nepřipadá v úvahu a myslím, že i MzM se bude v sobotu spíš věnovat rodině než srazu :-) Uděláme si sraz zase někdy v týdnu :-)

2Richard: rozumnější půlka mozku praví, že máš jít ;-)</HTML>
Sobota taktez nepripada v uvahu. Jsem dostupny od pondelka do ctvrtka nejlepe od 15 hodin. Samozrejme Brno. Jine mesto nepripada v uvahu. Ledaze tak patek ci sobota na Vsetinsku ;)
tak se taky pridam: to jo, ja se pozenu v sobotu extra kvuli tomu do brna... ;-)
ale jinak teda at se to nekam hne: vy se Thalio s MzM schazite nejak pravidelne v nejakou dobu, ne? at aspon orientacne je znat cas a kdyztak se to doladi...
<HTML>No moc pravidelně v poslední době ne :-) ale většinou je to mezi 16-17h, podle toho jak se aktuálně ten den domluvime. A tuším, že Marek má teď pivní pondělky. Ale už jsem s ním dlouho nemluvila. Zkusím mu zítra napsat na icq a uvidíme :-)
Ale já příští týden vůbec nemůžu, muselo by se až ten další...</HTML>
kdo mluvil o pristim tydnu? prosimte dyt nez se to domluvi...