NWW vaši favoriti

Tak kohopak tipujete na vítěze NWW já jsem si prošel konkurenci (jelikoz tam mam taky svuj web) a docela se mi libi blahabetova prace a prace mika;-)
<HTML>No já myslím, že to je předčasné, vzhledem k tomu, že přihlašování ještě nebylo ukončeno. Pořád ještě se může přihlásit web, který předčí ty už přihlášené...

Kdo náhodou neví, o čem je řeč, ať mrkne sem -> <a href="http://nww.webzdarma.cz">NWW 2007</a> ;-)</HTML>
Thalia: "Pořád ještě se může přihlásit web, který předčí ty už přihlášené..."
Nee, já jsem si jednou řekl, že svůj web přihlašovat nebudu, tak už se lepší web asi nepřihlásí =D

Halda: Máš dobrý vkus, Mike vážně umí. Kdybych měl hlasovat, tak nevím, nevím, koho bych vybral. Stačí navštívit strejdu Gůgla a během pár minut máš tisíce webů se stejnou tématikou. Chtělo by to něco jedinečného...


VÝZVA: kdo se ještě nepřihlásil, tak ať tak neprodleně učiní (ať je taky nějaká pr... sranda)


Btw, (OT) strašně se mi líbí, jak všichni, kdo mají weblogy a jenom trošku se zajímají o HTML rozebírají rodící se HTML5 a všichni žvaní o těch stejných, nevýznamných věcech v něm :) Asi si založím deníček a přidám se k nim =D
(OT) Tom: Jako slavny Radek Hulan? ;) Furt keca o Web 3.0, ze je pouze pro vyvolene jako je on.

Lidi uz se neprihlasujte. Cim min, tim vetsi sance, ze dosahnu na hlavni vyhru :-p
Ale ted vazne. Klidne se prihlasujte. Cim vic, tim lip. Jak rika Tom, at je sranda.
<HTML>2Tom: ...aneb když se člověk nepochválí sám :-D

2Tomík: a kdopak tuhle povídal, že neví, co by s výhrou dělal? ;-)

2all: jen se pěkně přihlašujte, čím víc, tím líp!</HTML>
Tomík: " Jako slavny Radek Hulan?"
Neber jméno Boží nadarmo! (nebo jak to je v originálu) =D
Jenom doufám, že nepřesune to jeho WELL.DONE ® © ™ na WebZdarma, to by byl vítěz jasnej ;)
Thalia: >> a kdopak tuhle povídal, že neví, co by s výhrou dělal? ;-)
Ehm. Ze by ja? :D
>> a kdopak tuhle povídal, že neví, co by s výhrou dělal? ;-)
no ja jsem taky cosi takovyho blabolil, ale pak jsem si uvedomil, ze v predchozich rocnicich jsem vypadl hned v prvnim kole, takze se nemam ceho bat a muzu se odvazne prihlasit :-D