co znanmena prekrocvena kvota??? smazal se mi celj web..

eqw
Taky mi to udělali, ačkoliv už delší dobu neprovádím vpodstatě žádné změny (???) ...
mam problem ja sem jen prejmenoval soubor vetsi nez 4mb a hned se mi to zablokovalo a ze je zas prekrocena kvota, us me to pekne sere proc se to vzdycky talkhle podela dys jen prejmenovavam....???????
sakra!!!!
Mě se to taky stalo přitom tam nemam víc než 30 mega a dneska sem zkoušel funkčnost odkazů, u nějakej to začlo blbnout a pak najednou překročená kvóta...:-( Co to?
Bylo by dobry, kdyby nejakej admin vysvetlil, co se deje.
mne to sice nic nehlasi, ale kdyz downloaduji video ktery tam mam (3.6MB) tak to priblizne po ctvrtine stopne, aje konec. Tak proc se to sere? Dotaz pro admina, je nejake omezeni ohledne downloadu z my stranky a pripadne jaky?
<HTML>mne to jede, 220kB/s pres pul republiky

omezeni rychlosti nejsou, omezeni prenosu je, ale momentalne vypnute

btw: vsichni tu rvou, co to je za skandal, ale kdyz jsem navrhoval diskusi nad lepsim resenim, nikdo se neozval</HTML>
2Mira:
>...ale kdyz jsem navrhoval diskusi nad lepsim resenim, nikdo se neozval

To bude tim, že nikdo nezná lepší řešení, nebo (což je pravděpodobnější) se v tom nikdo neorientuje.
2 Mira

>mne to jede, 220kB/s pres pul republiky

>omezeni rychlosti nejsou, omezeni prenosu je, ale momentalne vypnute

>btw: vsichni tu rvou, co to je za skandal, ale kdyz jsem navrhoval diskusi nad lepsim resenim, nikdo se neozval

Mne to nejede, muze byt problem s tim ze nerozeznava IP adresu jako .CZ nebo .SK. je tam nejaky omezeni?
Diky marek