Nejde mi propojit PC s TV, prosím pomozte!

Čauky, mám takovej začátečnickej problém. Pořídil sem si grafickou kartu nVidia Geforce 6600 GT s TV-outem (není to konektor pro S-Video, ale takovej s 9 piny) a chci propojit PC a TV, jenže: Když sem do TV-outu zapojil redukci na S-Video, která obsahuje SVIDIN a SVIDOUT a doufám správně propojil S-VIDEO (tenhle konec sem zapojil do tý redukce konektoru SVIDOUT)------>SCART kabel (do TV), přepnul sem na TV AV a vypojil anténu (zkusil sem to i s ní nejdřív). Zapnul komp, tam nastavil, že budu mít 2 obrazovky, s tím, že budou na DualView (zkusil sem i klonování obrazu) a restnul komp, tak se nic na obrazovce TV nezměnilo, vůbec nevím co ještě mám udělat, abych to rozšlapal, tak prosím hodně mi sem nějakou dobrou radu Díky
- nema TV vice AV vstupu? mas nastavenej spravnej?

- co je na obrzovce TV? cerno (Tv bez signalu) nebo modra plocha? nebo neco jinyho?

- co to je za tv? rozpozna ji graficka karta? v ovladacim panelu je take volba "Force TV", pro pripady ze karta nepozna ze je TV pripojena

- ten kabel, je to opravdu kabel pro smer SVideo -> SCART? neni obracene?
Takže k tvým otázkám:
- televize nemá víc AV vstupů, takže mám nastavenej správnej
- na obrazovce je pouze černo
- Tv je taková novější, ale levná, je to TV z řady O.K.line model 1402 S, v ovladačích graf. karty mám nastaveno Force Tv
- a kabel je pro směr S-Video--->Scart
Prosím nějak poraď:)
tak jeste moznost ze v nastaveni na vystupu pro TV mas spatne normu. mas tam PAL ? PAL B/G pripadne PAL D/K

taky skus kouknout v menu televize, jestli tam neco neni. ja pokud si v tv nenastavim ze vstup je SVideo, tak obraz mam jenom cernobilej