uděláte mi design poradíte mi?

kdo by byl tak hodný a udělal by mi design,tak ať mi napíše na icq:
443228233
Moc děkuju
<HTML>Příště stačí vložit téma jen do jedné sekce.</HTML>
uděláte mi design poradíte mi? (veda-technika.czechian.net)
error 404, nemas zac

Thalia (moderátor)
Smim vedet ktere je vhodnejsi?
Desing se netyka ani HTML ani PHP ani SQL ani Podpora. Desing je obvykle zalezitosti obrazku a css. Ani jedo takove tu neni. Navic nerekl ceho desing. Jestli hrnicku nebo webky. A error 404 uz netreba desingovat.
"kdo by byl tak hodný a udělal by mi design"
kolik platíš?

"na icq"
co to je?
petulíne, netuším, co je "desing", ale budu předpokládat, že je to hodně podobné designu. Pak je logické, že ho chce vyhotovit někdo, kdo ho nemá nebo mu stávající nevyhovuje. Pakliže se přikloníme k první z možností, vychází.. ó ano - 404. Zvolili-li bychom možnost číslo dvě, pak je možno si při jistém úsilí povšimnout, že nikde není ani slovo o webu (to je logický můstek v pořadí již, kolikátý?, třetí), který má být designován.

Z hlediska odpovědi na vhodnější téma - snad se Thalia neurazí, když jí odejmu právo peprné odpovědi - je to úplně FUK, hlavně, když bude v jedné ze sekcí ;)
<HTML>2peta: které je vhodnější? Sám jsi řekl, že tu na to sekce není a z toho plyne, že nejvhodnější je Mimo téma (kde mimochodem právě jsme). A jak už řekl DeedX, prakticky je jedno, která sekce to bude, ale hlavně ať je to jedna, ne tři. BTW a co že je to ten desing?

2DeedX: neurazím ;-)</HTML>
ad dresing:
http://markovo.wz.cz/blog.php?p=14
(jo, dobře jsem si pamatoval, kde jsem to četl)
DeedX (sps2003b.xf.cz)
Bez obsahu nemuzes delat vzhled. Jestlize nic neda, pak je zbytecne zadat uz o vzhled. Maximalne mu muzem poradit, ktere veci vy mel do stranky dat a jakym zpusobem je resit.

Co se tyce druhu. Tak za predpokladu Mimo tema a bez zminky, ze jde o web se drzim kategorie Mimo tema. A tudiz neni jasne, co vlastne chce.

Tom (manual.wz.cz)
:)

uděláte mi design poradíte mi? (veda-technika.czechian.net)
vetsina pouziva mail, par lidi icq, jini msn a dalsi jabber. A nekdo nic :)
<HTML>DeedX: ja teda vidim design a ne dresing :] open you eyes :]</HTML>
<HTML>2skaff: jednou za čas sem přijdeš udělat v noci vítr :-), ale tady ses trochu minul. O dresingu nepsal DeedX, ale Tonik. Takže open your eyes :]
;-)</HTML>
ad dresing:
to je taky takova narazka. kdysi v jednom vlakne se tady rozebiralo, proc lidi pisou desing. tusim, ze to byl MzM, ale dost mozna nekdo uplne jiny, kdo z toho udelal dresing. no je pravda, ze v otazce je spravne design, ale desing tu taky padlo. no a jak to Thalia btw nakousla... a kam az jsme se s tim dostali.
peta: mně je tedy celkem jasné, co chce - chce někoho, "kdo by byl tak hodný a udělal by design". Nežádá o samotný návrh, ale o dobrovolníka, s kterým se dál domluví po jiném komunikačním kanále. Že to není na fóru zrovna košer je věc druhá.

skaff: bezva, tak trpíme stejnou vadou zraku - já taky vidím "design" ;)
Vidět design a psát desing to snad není zraková vada, ale nějaká forma dislexie, ne?
<HTML>A myslet dyslexie a psát dislexie je forma čeho? :-)</HTML>
asi výpadek nějakého školního podprogramu, ač se mi to teď zdá nepochopitelné tak musím přiznat, že se mi něco takového občas stane
pan uděláte mi design poradíte mi? mi po icq řek, že to neumí na wz a udělá to na blog.cz :D
<HTML>Thalia: no jo taky sem to psal ve 4 rano :D</HTML>
<HTML>2skaff: tak se tady někdy ukaž i ve dne :-D</HTML>
Koukni se na tudle stránku http://www.freewebtemplates.com tam si můžeš design stáhnout.
kdybych se někdy nudil tak něakej ten vzhled udělám kdyštak mi napiště na ICQ ale teď jedu na dovolenou takže az od 1.z