Google AdSense

...má někdo zkušenosti s tímhle "programem" ? Sem celkem imunní vůči těmto kavinám, ale přecejen, když vidím něco se slovem Google (a je ověřený, že je to od googlu), tak bych tomu docela věřil, co myslíte?
<HTML>Ja osobne s tim zkusenosti nemam, ale spoustu se toho jiste doctes na <a href="http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=14">JPW foru</a>.</HTML>
"co myslíte?" že dneska na tom nezbohatneš. Kdysi to možná nějakou tu korunu hodilo, ale dneska si tím vyděláš sotva na jedno pívo. Leda že by jsi měl kupy návštěvníků, kteří by ti dobrovolně klikali na reklamu.
Ja to mam, asi 3 dni ale ani jeden cent, to ti vela nepomoze lebo ti berie iba kliki a dotazy nie takze ja mam asi 32 dotazov a 2 kliki za 3 dni a nemam s toho ani cent, ale je to frajerina mat na webe google reklamu
Jo, mám s tim zkušenost takovou, že když jsem po třech měsících konečně vydělal požadované minimum pro vyplacení, tj 50 USD, tak mi od Googlu přišel mail, že jsem porušil jednu asi z milionu podmínek, co maj - ani neřekli jakou - a zablokovali mi účet. Peníze nikde, nikdo neodpovídá...

Google jsem věřil, po této zkušenosti už ne!
MyFlower: no, myslím, že jsi opravdu něco porušil, protože Google by takovýhle podrazy kvůli 50$ určitě nedělal. takže spíš než kritizovat Google bych začal hledat problém jinde... :)
,To tom.:mam pro tě kšeft.
cort: ",To tom.:mam pro tě kšeft." ježíš, to zase bude ... ;)
Tak povídej, přeháněj, třeba si na tebe někdo udělá čas :)
To Tom.Pokud by jsi měl zájem, tak by šlo o php script dostat to do Html, je to velké, už hotové fórum, blíž asi po telefonu. Ranec peněz je samozřejmost... ;o)
Cort: tak mi na email (pokud ho nemáš, na mém webu je na každé druhé stránce ;) napiš o co by tak mohlo jít a pokud budu mít čas (momentálně sem dost vytíženej), tak se ti na to mrknu a dám ti vědět.
<HTML>adSense je bublina... Jediny efekt je, ze ma google reklamu na kazdym webu, protoze si kazdej mysli ze se z nej stane milionar kdyz si na svuj web da banner... Coz je od googlu chytrej tah, ale nikdo jiny nez google na tom nevydela</HTML>