program

prosim poradi mi nekdo program? Potrebuju upravit video ve formatu M-JEG na rozliseni 320x240 diky za rady.
Nevím, co je to M-JEG. Pokud M-PEG, tedy mpeg, tak zkus virtual dub.
jj tna jsem skousel a nevim kde se to tam da nastavit? jestli nekdo vi prosim poradte
>> nevim kde se to tam da nastavit?

co nastavit?

>> Potrebuju upravit video ve formatu

co znamena upravit?
Stejna otazka, co si predstavujes pod pojmem upravit?
efekty a spol - google.com video studio
zmena policek, jednoduche efekty, zmena kodeku - bohate staci virtualdub

"nevim kde se to tam da nastavit?"
Kdybys na zacatku rekl, o co ti jde, tak odpoved je mozna. Jinak ti muzu poradit, ze ostreni je v druhem menu pod filter. Ze ses ptal na to, jak to doostrit? :))) tak presne tam se to nastavuje, fakty.
ja jsem se ptal uz na zacatku na upravu rozliseni videa a kdyz jste mi poradili ten program tak se ptam kde to tam najdu.
VirtualDub: Video -> Filter -> Add -> resize - ok -> nastavit nove rozmery - ok -> ok
diky moc. nemohli by jste mi jeste poradit jak mam to video ulozit do ruznych formatu?
a kde by\ch jeste mohl nastavit snimkovani na 4997? dik
VirtualDub umoznuje pouze AVI format. Zvlada vsak ruzne kodeky - DivX,Xvid,MPG4,..

1) Video - Full processing mode
2) Video - Compression -> vybrat kodek a ten nastavit (bitrate, keyframe)
3) Totez pro audio - full, compression


Snimkovani? Jako pocet obrazku za sekundu? Video->Frame Rate. 4997 je ale moc. Bezne je 25 obr/sek.
metalic (cichlidy.xf.cz)
snimkovani na 4997
- jasny nesmysl, mohlo to byt spis 49.97 nebo jinak 50 snimku/s
- nebo je to interval v ms, snimek kazdych X ms. Pak se to ovsem pocita zrejme jako 100snimku/4997ms = 20sn/s

Jinak google.com virtualdub navod VYHLEDAT
urcite je neco v cestine, protoze je to jeden z nej programu pro jednoduche operace.