Smrt pro cesky internet?

blog.cz

a

estranky.cz


pac si tam kazda blba sestnactka musi udelat svuj blogysek a uz ted kdyz clovek chce neco najit tak se musi hrabat v tomhle bordelu.....
Nějak ten povzdech nechápu.

1. Když potřebuji něco vyhledat, udělá to za mě vyhledávač (ať se internetem prohrabe sám)
2. Raději ať si lidé vybíjejí energii v osobních blogech (které nikdo nečte), než ať se motají do diskuzí, kterým vůbec nerozumí.
1. ano vyhleda...ale s tim co potrebujes ti vyhleda i tyhle hov*inka.....a me to fakt uz nebavi se tim hrabat....
Vyhledávač vyhledá co mu zadáš. Jestli spíš není chyba na tvé straně. Těžko můžeš po vyhledávačí, aby věděl, které nalezené odkazy (dle tvého klíče) chceš které nechceš.

Když nechceš odkazy z těchto dvou domén, tak je přímo vyluč ve vyhledávání. (Používá se na to znaménko mínus.)
Je sice moc pěkné, že nadáváš na všechny ty blbý šestnáctky, ale myslíš, že tvůj web, ač mimo tyto domény je o tolik lepší, že si můžeš dovolit takhle kritizovat?
Dle mého názoru komparzisty je odpověď jasná: NE.

Tudíž, nech blbý šestnáctky blbými šestnáctkami a radši se nauč vyhledávat...
Tyjo nechte ho, on se zamiloval a v těch tunách blogů nemůže najít tu, která mu řekla, že na něj bude čekat.....
tom

za prve...ma stranka je asi ctyri ci tri roky stara a pouzivam ji jen na psani sem.....

a za dalsi...radsi moji stranku....nez tisic stejnych blogysku atd atd.....
dela (delabrutaleweb.borec.cz)
Zatim jsem pres google jeste nenarazil na blog stranku. Aspon jsem si toho nevsiml. Bud to google nemapuje nebo jsem vzdy hledal neco, co na blogu neni.
Treba by bylo lepsi rici, co hledas, mozna by jsme ti poradili klicove slova.
> Zbi "Používá se na to znaménko mínus" : zas su o něco chytřejší ;-)

> Dela: blog.cz a estranky.cz si troufnu říct, že sou to možná nejkvalitnější redační systémy u nás. Viděl si někdy weby přes Webgarden, nebo Websnadno? TO je hrůza... No i když admini blogu.cz jsou paranoidní, a rači zakážou načítání obrázků z cizích serverů, neošetří lay-out pro operu, atp než aby se "něco" stalo...

To, že při gůglení narážíš na ty stovky blogů, díky výbornému SEO, kerý mají, s tím už nic nenaděláš - vlastně naděláš - neklikat na to :o) Tyhle redakční systému jsou možnost pro ty, keří neovládají technologie jako je (x)HTML, CSS, PHP aj jak mít "své webovky". Neber jim tu možnost. Tematika už je problémem autora, a veř mi, že k tomu počtu "blogísků" je i stejná míra "webíků" a osobních "stráneček" jejichž tematika není o mnoho lepší. (všichni doufám ví, na co narážím...)

> Peta: dela má pravdu, blogy maj fakt dobrý SEO, a vyhledávače ti je indexují i na naprosto nesmyslný hesla. Paradox ale je, že JYXO (což by měl být partner, nebo majitel, nebo co blogu.cz) je indexuje nejmíň :) Naproti tomu freeware RS, jako je např. Wordpress, či RS2 tu optimalizaci taky mají. Nevím sice jak, ale je tomu tak :)
peta

a co takhle hledani na seznamu a taak a na googlu to mas taky...je to vsude...hledas nejaky fotky...vyjede ti tuna tehle kravin...hledas informace...zase ti vyjede dalsi tuna.....hrozny
<HTML>Ja na blogy pri hledani narazim docela casto. Obcas i na blog RH kde se o zajimave veci dozvim velke nic a jeste u toho mam chut dat si neco na uklidneni :)</HTML>
Slavia - Brno...0:1 (delabrutaleweb.borec.cz)
Vyborne, pokrok. Pouzivas sluzbu seznam.cz a ted jeste, co vyhledavas?
Ja treba pouzivam google.
Jo, priznavam, na par blogu uz jsem narazil, ale v celku bezvyznamne mnozstvi asi 1-10%.
Fakt, mi to vyhodi tak 100-1000 stranek a kdyz klikam, tak vybiram podle toho, co mi pise google v textu pod odkazem. Vidim, ze tam moje klicova slova nejsou ve spravnem poradi, tak na to neklikam a opravdu vic, jak 10% blogu nerozklikam. A pokud je to blog, tak mne to neboli, pokud tam je to, co hledam.

Takze opet se ptam, co vyhledavas?