Načítání stránek od jintud.

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli je možné a jakými způsoby lze načítat obsah z jiných stránek. Mám na mysli, když už mi nestačí prostor a chtěl bych další třeba přes novou doménu, a zní načítat informace ze staré. Jde to nějak?
<HTML>Spojovat účty na wz, abys měl víc prostoru, nelze. Jestli ti nestačí 50MB, tak si v Nastavení reklamy zapni také zobrazování lišty a budeš mít 150MB.</HTML>
jenom dve pripominecky pro Dexter k tvymu webu

poruseni podminek WZ - reklama
poruseni podminek WZ - MPtrojky
Hmmm... Reklama mě nějak nebere a MP3 taky ne. Takže je to jedno. Vůbec mě nezajímá, jestli to konkrítně na WZ, ale to už je jedno. Už jsem to vyřešil.
Ještě že ses tady ozval. Admin se o tvé stránky bez reklamy a s ilegálními mptrojkami brzy postará.
Bůůůů... Nééééé! Já už budu hodnej!
Jo a kdo (kromě tebe) říká, že jsou ilegální?
"Jo a kdo (kromě tebe) říká, že jsou ilegální?" Třeba české zákony?
A pokud ti ani to nestačí, tak brzo pochopíš ...
Dexter (dex.xf.cz)
treba podminky, se kterymi jsi souhlasil pri registraci? viz PODPORA
jinak teda ceske zakony a byt to muj server, tak bych nechtel, aby kontrola nasla ilegalne mp3, protoze spravce odpovida za obsah
>> jinak teda ceske zakony a byt to muj server, tak bych nechtel, aby kontrola nasla ilegalne mp3,
>> protoze spravce odpovida za obsah
Pokud je spravce soucasne i vlastnikem obsahu, tak jo. Jinak spravce site neni primo zodpovedny za obsah jinych klientu, pokud je tam nedal sam. Jeho povinnosti je pouze upozornit a pripadne odstranit skodlivy obsah.
Kdyby tomu tak bylo, jak rikas, tak by chudak Mira byl nekde jinde.