jak začít

potřebovala bych vědět, jak vůbec mám začít, když si chci vytvořit vlastní stránky.zdá se mi to hrozně těžké....je to úplně něco jiného, než třeba estranky.cz..poradtě prosíím
jakpsatweb.cz
firstpage.wz.cz
google.cz ;-)

Máš zhruba týden na to, abys na svůj web nahrála alespoň jednoduchou stránku (stačí, když tam bude třeba jen "ahoj" a reklama). Viz podmínky wz. Jde právě o zobrazení reklamy, která by se měla do týdne ukázat. Jinak ti účet smáznou a budeš se muset registrovat znovu. =o)
jaja (sexybeyonce.wz.cz)
nejlepsi cesta, az pochopis, ze stranka je vlastne jen prepis prikazu typu
<tucnym>text</tucnym> je
Soubor - ulozit jako - pouze html a prostudovat nejakou jednoduchou stranku.

jinak
jakpsatweb.cz - jak zacit
mozna
jakpsatweb.cz - html - jak zacit
jakpsatweb ma tez forum a treba by sis poradila s Redakcnim systemem (prislusne forum) a popros nekoho o instalaci nejakeho

tady se stranky musi nahrat jako soubory, jako nahravas treba mp3 nikoliv, ze si je vytvoris nejakym redakcnim systemem ala estranky.cz
samozřejmě je lepší, když do toho člověk trochu vidí a ví co dělá, ale možná by ze začátku stálo za to použít nějakej WISIWIG program na dělání stránek. je jich na netu spousta. zkus kouknout třeba na stahuj.cz apod. navrhneš si jak by měly stránky vypadat a program ti je pak při uložení vytvoří. (ale není nad ruční zápis :o) )
pprosim vás mam sotaz ! jakej je dobrej program na výrobu webu česky a zadarmo ! dělal jsem ve fontpag ale ten mi nejak blbne tak chci zkusit nejakej jinej děkuji!
PSPad, NVU, Google, Dreamweawer (nebo jak se to píše ;), ...
Dobrý den všem , udělal jsem si stránky www.polo.unas.cz , a chtěl bych se zeptat,stále nemužu přijít na to jak se zapisují příspevky do určitých rubrik (na mých stránkách dejme tomu do rubriky "Odkazy" , prosím o vysvětlení . Děkuji a všem přeji pěkný den ....
Adam13: vytvoris si soubor napriklad odkazy.html, coz bude stranka s tema odkazama. a pak do menu, ktery je v index.html, das odkaz na soubor odkazy.html (ted je odkazy odkaz na index.html). samozrejme musis odkazy.html nahrat na server.