Pridani odkazu do vyhledavacu

Poradi mi nekdo, jak zaindexovat sve stranky do ruznych vyhledavacu.
Pridal jsem pred par dny odkazy na Seznam, Atlas, Centrum a dalsi.
Jediny vyhledavac na kterem mi stranky zacali vyjizdet je Seznam a to i s obrazkem.
Mam na strance take ruzne funkce, ktere by mely umoznit indexovani jako napr. H1, H2 <META name="keywords"..."> atd. ale stranky se na Centrumu a Atlasu a dalsich nenacitaji i pres to, ze jsem ten odkaz nekolikrat registroval.
Dik za pomoc
Jurasek (jurasek.webzdarma.cz)
tam to mozna dela clovek. Musis pockat, az ti je zhodnoti.
Nemožné ihned, zázraky do tří dnů?!

Třeba na Centru projíždí každou zaregistrovanou stránku člověk a hodnotí, zda-li obsahově odpovídá kategorii a popisu při registraci. Pak se teprve objeví ve vyhledávači. Nečekej, že se ne tebe dostane za pár dnů, obzvlášť pokud se jedná o osobní stránky, kterých tam lidi registrují mraky a z pohledu vyhledávačů to jsou nejméně důležité stránky. Klidně to může trvat i několik týdnů.

PS. Keywords už vyhledávače delší dobu ignorují. Spousta lidí to zneužívala, nastrkala tam populární a často vyhledávaná slova, přestože vůbec nesouvisela s obsahem stránek.
no tři dny to nejsou, dával jsem to tam minulý týden v pondělí a úterý.

Tyjo s tím Keywords si mě dostal, ja to tam občas zapomenu dát, potom si vzpomenu a schválně to tam ještě přidávám.
dík zase su o trochu chytřejší.

Na seznamu se mi libi jedna dobrá věc, je tam stránka do které se dá odkaz na web a už ti trčí a za pár dní se odkazy už ukazují.
Zkus také http://google.com/addurl
Zbi má pravdu: vyhledávače keywords absolutně ignorují. Title a nadpisy jsou mnohem důležitější (například pro každou stránku unikátní title)

>> Zbi: nejen keywords se dá zneužívat:
<h1 style="display:none;">Naprosto irelevantní ale často vyhledávaná slova </h1>
Pak ale většinou následuje pěkná penalizace ;-)