Stránku mám komplet nahranou na serveru ale mám tam vidět jen tu blbou reklamu..

Stránku mám komplet nahranou na serveru ale mám tam vidět jen tu blbou reklamu... Prosim poraďte co s tim
Máš to rozbitý. Nemáš velký Index.htm,html,php,php3?
Řek bych že ne
Řek, nebo nemáš?
Mám stejný problém. Podíval jsem se na zdrojový kod indexové stránky na serveru a před vlastní tělo html se zapíše kód na reklamu Webzdarma. Proto se asi zobrazuje jenom reklama. Když index smažu a nahraju znovu, stejně se to tam znovu objeví.Takže já s tím taky nemůžu nic udělat.
<HTML>aha, diky za vysvetleni

ja se dival na vsechny ty stranky a vidim to v poradku, ale zrejme to bude jen pouzitym prohlizecem (mozilla), ze ignoruje to pred znackou <HTML>

v tomhle konkretnim pripade (nam.wz.cz) jde o to, ze mas nastavenou cestu k ramci s bannerem spatne - tudiz se to vlozi do indexu

priznavam, ze tohle neni dobre reseni; toto jsem odstranil + plus pridam konktrolu do toho skriptu, kde se ten ramec nastavuje</HTML>
Já mám na indexové stránce jen rám, proto tam reklamu nemám vůbec. Normálně se mi zobrazuje až na titulní stránce, která je v rámu.
<HTML>
> Já mám na indexové stránce jen rám, proto tam reklamu nemám vůbec.
> Normálně se mi zobrazuje až na titulní stránce, která je v rámu.

ale ano, ja se na to dival; precti si prosim jeste jednou, co jsem psal ja

<cite>
... mas nastavenou cestu k ramci s bannerem spatne ...
</cite>
</HTML>