Nelze mi nic vložit na web.

Mám dotaz. Již rok mám webové stránky ....webz.cz. Fotky a texty jsem vkládala přes commander 32, který mi záhadně přestal fungovat. Tak se vkládalo přes webzdarma.cz, ale i ten mi asi před měsícem vypověděl službu a nelze mi na stránkách nic upravit ani nahrát. Nevíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Když chci nahrát soubor, tak mi vše zmizí, dřív než stačím kliknout na OK a po chvíli se objeví na stejné straně, ovšem bez výsledku.
<HTML>Kolik máš zabraného místa, viz log ftp a řádek Quotas using...?
Porušuješ <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky</a> zobrazování reklamy.</HTML>
<HTML>>>texty jsem vkládala přes commander 32, který mi záhadně přestal fungovat.
Máš jako hostitele vyplněn název tvého webu? Pokud tam máš něco jako ftp.webzdarma.cz, tak to už dávno neplatí - správně je to zjaropa.webz.cz.</HTML>
>který mi záhadně přestal fungovat
Tak to zavání mystičnem ... Na to si zavolej UFOlogy, tady na to asi budeme krátcí ;)

Hanka: jak sis jistě ráčila všimnout, tak jsi zde na fórech jediná, která má s FTP a se správcem problémy, a na dotazy ohledně tohoto tématu ještě nikdy nikdo neodpověděl...
Čím porušuji Podmínky?
Adresu mám zadanou správnou. Na místo se juknu.
Někdo musí být první:-))
>> Čím porušuji Podmínky?
si je precti a budes to vedet
Hanka (zjaropa.webz.cz)
podpora - reklama , zmenili se pravidla pro zobrazovani reklamy
zdravím,

na svých stránkách www.tydenzpevu.wz.cz jsem chtěl něco poupravit, takže jsem si spustil TC32 a chtěl něco uploadnout, ale ftp se mnou moc nekomunikovalo... to se stává, tak jsem zadal do prohlížeče webzdarma.cz a že to teda nahraju přes html. to by v tom ale nebyl zakopaný pes, kdyby mi to tam šlo, že? :D takže po vstupu do správce souborů se mi načte jen prázdná (bílá) obrazovka a nic... :(

poraďte prosím kde je chyba...

dík. tomáš
tomáš: a četl jsi diskuze na podobné téma? Ne? Aha ... tak to se nedivim.
Zkontrlouj si nastavení připojení (hlavně hostitele)...
četl

jako Host name mám tydenzpevu.wz.cz
jako User name mám tydenzpevu.wz.cz
Session na tom nemá vliv a Password tu psát nebudu... ;) takže kde je problém teď?
>> takže kde je problém teď?
no, kdybys sem dal log spojeni, tak bysme aspon meli moznost na to prijit
<HTML>tomáš:
>>ftp se mnou moc nekomunikovalo...
Vůbec se nepřihlásíš nebo ti nejde nahrávat? Prostoru máš ještě dost? Pasivní režim máš zaškrtlý? Co log?

BTW: porušuješ podmínky zobrazování reklamy (Z důvodu reklamy probíhá přesměrování...) - automatické přesměrování na stránce s reklamou je zakázáno. Stěžuješ si na wz, ale sám podmínky nedodržuješ.</HTML>
pasivní mód?
Promiň, nějak mi selhává křišťálová koule ...

BTW: kdyby jsi je četl, tak sem nepleteš správce souborů!
Thalia: nejde se přihlásit...log nepíše skoro nic, prostě jen čeká a čeká... já už pak nečekám a stopnu ho. přesměrování upravím

Tom: já o pasivním módu nic nepsal a taky nevím co to je... každopádně ale vím, co je správce souborů na wz, takového vola ze mě dělat nemusíš
Co já vím, tak z nikoho vola nedělám.
Já jsem jenom reagoval na tvou poznámku (cituji: "četl") a myslel jsem to tak, že kdyby jsi ty diskuze četl, tak o Správci nenapíšeš ani čárku, protože by jsi byl "v obraze".

No a s tím pasivním režimem: http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol
zjisti si, jestli ho máš zapnujte nebo ne.

A nakonec: křišťálová koule je můj způsob, jak lidem naznačit, že nejsem jasnovidec a že bez více informací ti nepomůžu.
Mám problém, který se v této diskuzi už řešil několikrát.
Po té co jsem zjistil že se na webzdarma umístil nový MYSQL program (který mi mimochodem funguje špatně), rozhod sem se užívat rozhraní FTP.
S tím mám problém taky. Protože vždy při odesílání dat se "přenos nezdařil". Nevim si rady tak pls poradte :(
<HTML>>>Mám problém, který se v této diskuzi už řešil několikrát.
Takže sis i řešení již několikrát přečetl...
Můžeš sem dát log ftp spojení (máš-li TC, poklikej na okýnko vedle tlačítka Odpojit)? Kolik máš zabraného místa (v <a href="http://psb.wz.cz/wcftplog.txt">logu spojení</a> hledej řádek Quotas using...).

>nový MYSQL program
Ne mysql, ale webftp.</HTML>
díky za váš čas. již vše chodí