E-mail zde na webzdarma - jak nastavit?

V "administraci stránky" mi píšou, že můj mail tady je

nastavení vaší domény @ něco.něco.cz

Jde mě o to nastavení vaší domény - co s tim? Nikde to nemůžu změnit, upravit, zadat...

Pomůže někdo?
administrace > nastavení > e-mail > aktivní schránka

Tohle si nastav, ale někdy to dost dlouho trvá, než ti mejl zprovozní. Může se stát, že klikneš na poštovní schránku, a řekne ti to nepovolený přístup... To jen a jen znamená, že mail ještě nemáš aktivní > ok? :o)
<HTML>Ať napíšou lidi před zavináč cokoliv, tak ti to přijde do schránky, takže v tomhle směru není co řešit.

Snad se nepletu, ale když dáš Nový email, tak tam jde vyplnit i odesílatel. No a tam si můžeš napsat co chceš. Třeba info@web.wz.cz či soutez@web.wz.cz.</HTML>
Hej tak todle sem nedal. Tak to dopadá, když si člověk blbě přečte příspěvek a eště u toho myslí na něco úplně jinýho :oD
Dík, tak už chápu :-) Tak snad to bude fungovat...
a jak se potom do té schránky dostanu a kde je? Jsem zvyklý používat centrum.cz, ale tady obdobný svtup nevidím nebo jsem pořádně slepý. :-((
<HTML>2Zdeněk: po přihlášení je vedle administrace odkaz mail. Stačí kliknout ;-) Pokud se ti ale zobrazí chybová stránka, tak ještě nemáš schránku aktivovanou a musíš čekat. Více si můžeš přečíst ve <a href="http://faq.webzdarma.cz">FAQ</a>.</HTML>