Problém s PHP

Dobrý den. Po obnově dat na serveru mám problémy se svými php skripty. Nechodí mi přesměrování a objevuje se Warning: Headers already sent. Je možné v php.ini nastavit Output buffering = On k zamezení této chyby? Nebo je chyba někde jinde? Před kolapsem serveru to chodilo dobře. Děkuji.
<HTML>neni lepsi si radsi opravit ty chyby ?</HTML>
Cituji: "Před kolapsem serveru to chodilo dobře"
No říkám, že před kolapsem to chodilo bez problémů. Žádné změny jsem ve skriptech nedělal. A pokud chci stránky přesměrovávat pomocí Location: Header... musí být v php.ini nastaveno Output Buffering = On. Neznám jiný způsob.
<HTML>a dal ?
"kolapsem" serveru to neni, je to nastavenim php, jak bylo spravne poznaceno</HTML>
A mám tady přístup k php.ini?
Nebo existuje jiný způsob?
Me se po obnoveni dat zmenil obsah jednoho souboru ...

Konkretne: v index.php se na pocatku (jeste pred oteviracim tagem php '<? ... ' ) obevil jeden prapodivny znak (celkem s vysokou pravdepodobnosti muzu tvrdit, ze tam pred tim neby) ... projevilo se to stajnou chybou jako je popisovano zde ... tento znak se odeslal browseru (s nim i hlavicky) a nasledny pokus o poslani hlavicky zkoncil s chybou ...

Doporucuju projit includovane soubory a kouknout se, jestli tam nekde neco neposila.

Radek