kritika stranky peter-mlich.wz.cz/rs2/

Prosim o kritiku stranky
http://peter-mlich.wz.cz/rs2/
Tak konečně mohu hodnotit i já. Ted ale čas bohužel nemám tak se k tomu dostanu příště ;-)

jen poznateček

..:: http://peter-mlich.wz.cz/rs2/ ::.. (FF)
- stránka je o kousek širší než mám okno (1024x768)
- u výsledků ta tabulka vylízá hodně mimo stránku. Chápu to ale vypadá to (na můj vkus) škaredě.
Kdyby se aspon pozadí (bílá) roztáhla podle tabulky tak nemám výtku
= RBN (napokus.wz.cz) =
Jj, tu chybu s tabulkou jsem uz castecne opravil. Ted zas nestaci obrazek nahore, ale to vyresim take.
Pár výtek bych možná měl...

No například pod "známkou" si všici představí známkování jak ve škole. Přepsal bych to na body. A celkovej počet bodů? By mě zajmalo, jak to budou průměrovat... ale nevim. Taky bych tam možná dal aj 0 bodů. Text-area pro komentář možná zvětšit pro ukecaný lidi a pro kvalitní kritiku kvalitních webů :)

Jinak vzhled ok, nemám moc co bych vytknul. - no akorát bych to optimalizoval pro 1024 * 768. Nemám rád spodní posuvníky... Jo a mráček v ikonce :) moc se tam nehodí :o)
V podstate hodnotis uz jako 6ty, takze par veci jsem uz spravil.
- O bodovani popremyslim, znamka neni moc dobre, to je fakt.
- Mracek v ikonce je favicon a je to proste z hlavni stranky, ale uvidime.
- Jinak jsem dostal za grafiku, nic moc. Hlavne z meho pohledu to neladi
- Textarea o zvetseni popremyslim. jsem prave premyslel, ze zmensim promennou v SQL, ze komentar staci nejaky 500-1000 znakovy, protoze mi tam jeden pip nacpal asi 7k textu

"Jinak vzhled ok, nemám moc co bych vytknul"
Si myslim :) Jeste vcera se mi sypal vzhled v Opere.
Aspon vis, proc, kdyz pisi kritiku, si vsimam tolik veci. ikdyz mne za to pak nemaj radi a nejvice to vadi, kdyz tu kritiku shledne zakaznik toho cloveka. To uz mne tuplem neradi :)
Prostoru na stránce máš, zdá se, docela dost, tak nemusíš všechny selecty umisťovat na tak malý místo. Dej jim trochu prostor.

Zbav se zkratek, z popisků udělej labely a dej k nim title, který velmi stručně řekne, co hodnotíme.
je to pěkný, viděl sem tedy jen ten motiv úvodní (mráčky?) a líbilo se mi to:P, ale to písmo Comic Sans už nějak nemusim, jak pořád vidím ty blogy.cz sblogy.cz s timdle písmem, se mi zošklivilo, ale to je moje osobní poznámka :).
= Kamajkl (kamajkl.wz.cz) =
O tom to forum je :) Mne zas nebavi Times a Arial
Vím, že už se to tady nějakou dobu neřeší, ale měl bych dotaz.

Kdy to rozjedeš? Já jen abych stih dodělat všechny svý stránky :)
= Mike (djchemo.wz.cz) =
To jeste nevim. Zatim jsem spis vzbudil negativni ohlas a nektere veci jeste nemam poresene v CMS. Taky by to chtelo lepsi grafiku. Tamta je takova nesouroda. A mozna by to chtelo taky zacit pouzivat mod_rewrite, adresovani stranek jako www=cislo&page=cislo to neni nic moc :)
Jeste bych tam mohl dat prihlasovaci system, ale nejdriv musim poresit ty veci v CMSku. Konkretne se to tyka pluginu, takze tez ankety, guestbookum fotogalerie a pod, co tam mam nebo planuju
Takze zatim v klidu. Ale jestli chces, posli mail, zapisi si tve webky a pak je tam dam. Zatim jsem tam dal jen brachy, tatku a tak. Ty, co muzu :)
http://peter-mlich.wz.cz/rs2/

Mně osobně vadí rolování do strany (příliš široká stránka). Kromě toho mi připadá barevně nevýrazná.
= ivzez (ivzez.czweb.org) =
souhlas, bohuzel je to kompromis, zatim.
- Jak zmensit tu tabulku? Protoze mne nic rozumne nenapadlo, tak je to siroke.
- Jak udelat grafiku? Protoze grafika neni ma silna stranka, umim jen posoudit, takze je v podstate koukatelna :)