Kritika webu - barak.xf.cz

Prosím o kritiku webz nemyslím po obsahové stránce, myslím hlavně vzhled a zobrazování v různých prohlížečích

děkuj
Špatně implementovaný chatboard, vypadá to blbě a zcela nesmyslně široká stránka ... udělej to tak, aby se zvětšovala zároveň s oknem (nastav width table a ne td)
Doctype?
Proc je hlavicka uzavrena, a neni otevrena?
Stranka je strasne dlouha. K cemu... zatim tam nic neni, takze neni duvod aby byla tak strasne dlouha.
NEPIS TO VE WORDU!
Menu by melo aspon zmenit barvu kdyz na nej najedes (hover).
Nemas uzavreny body.
Na uvodni strance neni cestina.
Jinak tu tabulku bych asi zacentroval...
Co je todle : <link rel="File-List" href="aktuality_soubory/filelist.xml"> - zadnej takej soubor tam neni.

No tvy stranky sou zjevne zacatecnicky. Takze: urcite to nepis ve wordu.
www.pspad.com nebo klasicky poznamkovej blok.
www.jakpsatweb.cz
Urcite je lepsi porozumnet html nez nechat nakej program udelat to za sebe... Trochu si s tim pohraj nez tam das obsah :)
Úvodní stránka je zbytečnost. To bych si spíš pohrál s grafikou hlavičky. Ty "zubaté" gif obrázky nejsou nic moc.
Takže nepíšu ve wordu ve front page. www.jakpsatweb.cz znám tam jsem se naučil alespoň základ html a zaroveň jsem se tam dočetl o tom že pro začátečníky je nej dělat stránky v nějakém programu a tak se naučit html :-|
jinak stránka někdy skutečně dlouhá je a někdy není a nevím čím to je?
Čeština na úvodní stránce není protože tu jedinou jsem dělal v poznámkovém bloku úplně sám pokusím se spravit

Co je todle : <link rel="File-List" href="aktuality_soubory/filelist.xml"> - zadnej takej soubor tam neni - to by mě taky zajimalo front page to pokaždé když to vymažu okamžitě vrátí zpět tak sem myslel že je to důležité
Právě proto se vykašli na front page. Front page ti vživotě neudělá validní stránky, a máš tam tolik zbytečnýho kódu, že se tomu prostě nedá porozumnět. Co se týče tý délky, nastav si pevnou výšku buněk tabulky. Při přetečení textu se to automaticky natáhne.

Jen eště detajl: http://barak.xf.cz/o%20nas.htm Nepiš mezery v názvech souborů.