Status webu v tray

Zdravim,
chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate nejaky programek, ktery:
- pracuje (pouze) jako tray ikona
- kdyz se na konkretni webove strance objevi textovy retezec např. "Novinka", aby se pri najeti na tray ikonu zobrazil text "Novinky dostupny"
- kdyz se na konkretni webove strance objevi textovy retezec např. "Novinka", zmeni se cervena tray ikona v zelenou.

Proste by to vypadalo podobne jako tray ikona icqstatus, akorat by to nemelo zadne jine podvojne funkce, nez ty, co jsem vypsal.
Ja vubec nemam poneti, jak neco takovyho udelat, tak kdybyste nekdo neco takovyho mel nebo vedel jak na to, tak pls napiste...
takovou utilitku by sis musel asi napsat sam... ale co takhle se misto parsovani stranky poohlidnout po nejaky RSS ctecce a donutit majitele webu udelat RSS nebo kanal?
Ano lze toto udelat aby se iconka zobrazovala v tray oblasti ale prvni rade by to musel podporovat dany server, nebo vytvorit si program ktery by treba dany web sledoval ale lituji tvuj comp stalim skenovanim pri 40 new/min.
Aby server tuto ptakovinu podporoval musela by se pripojit library ktera by toto podporovala coz muzes uz ted zapomenout ze by nekdo z adminu neco podobneho napojoval na server a dalsi vec udelej to co ti radi donny je to efektivni a mene pracne . :-D:-D
Lze to bez problemu udelat. Kdybych mel cas, tak ti ho klidne udelam, ale ted mam prace az nad hlavu.

>> ale lituji tvuj comp stalim skenovanim pri 40 new/min.
Proc 40new/min? Muze se klidne jednat o jednu stranku. A proc 1 minutu? Pri internetovem skenovani je 1 minuta silenost. Bezne se pouziva min 5 minut, nejlepe 15 nebo 30 minut. Navic kdyz je aplikace nebo linka vytizena, tak se nacitani prodlouzi klidne az o 50 sekund. To vim z vlastni zkusenosti, pac takovovu aplikaci mam. Je to aplikace (respektive soucast), ktera kontroluje, zda muj vzdaleny komp zije.

Nejlepsi by vsak prece jen byl napad ukecat majitele o vytvoreni informacniho kanalu.
No ja myslel asi neco jako napriklad program Seznam Pošťák nebo Gmail Notifier a podobne... To snad nemuze byt moc narocne, kdyz to pouziva velka skupina uzivatelu. Me osobne by to stacilo kontrolovat tak jednou za pul hodiny....

to Tomík: Ja na to nespecham, tak az bys mel nekdy chvilku, tak se na to pls mrkni.