Překročení kvóty

Tak sem s potěšením zjistil, že webzdarma už zas jede. Změnil sem si počítadlo, 7x načetl stránku, abych si vybral styl počítadla a s radostí, že je fšecko oukej sem ze svejch stránek vypadl. Po 30 minutách sem se na ně chtěl mrknout, jestli ještě jedou a vono prd. Mám tam za dnešek 7 přístupů a 1 session - všecko vode mě, nic sem nestahoval. Proč se mi tam vobjevuje ta hláška, že byla překročena kvóta?
Jaká kvóta?
Todlencto je tam napsaný:

Překročena kvóta
Uživatel překročil stanovené kvóty pro přenos souborů. To ve většině případů indikuje, že uživatel porušil pravidla a umístil zde nedovolený obsah.
Původní stav bude obnoven do několika hodin.
Služba WebZdarma je poskytována bezplatně. Pokud máte zájem o poskytnutí prostoru bez těchto omezení, použijte placené služby.

Stav obnoven za celej den nebyl :o(
Aha, toje teda divný.
<HTML>> Stav obnoven za celej den nebyl :o(

dosud to funguje tak, ze odstaveni je _vzdy_ na presne 2hodiny</HTML>
> dosud to funguje tak, ze odstaveni je _vzdy_ na presne 2hodiny

Kouknul sem na to vcera cca kazdych 30 minut a nikdy sem nevidel tu svoju www-zpatlaninu, ale jen inf. stranku o prekroceni kvoty. Takhle sem tam koukal prubezne od 10 do 16 hodin. Ted sem sedl k netu a zase to samy. Mam tam asi tak 20MB videi a tech 50 MB wolnyho prostoru celkem vyuzivam. Takze nevylucuju, ze by nekdo stahoval jak oteklej. Da se tomu nejak zabranit? Teda mimo ty moznosti, ze ty videa smazu. Treba blokovat na 2 hodiny urcitou IP adresu, ze ktery bylo stazeno vic nez 10 MB apod.?
Jen pro upresneni....

Na jedno zobrazeni (jednu session) je mozny stahnout 25MB?