VMware - editace disku

Mike: ty me snad donutis vytahnout jednu 5 1/4 mechaniku a pripojit ji sem a zjistit co obsahujou ty diskety ...
Ja mam 3 286ky, jednu 386(40MHz, taktovat sem zatim neskousel, a asi ani nebudu) a 1x 486 a ani jedna nezna CDROM. nejstarsi co pozna cdrom je jakysik komp od Hewlett packard (ma specialni desku s int. grafarnou) s P I 133MHz(@200 :D ), L2 externe z CPU (256kB) a CDROM pozna, obsahuje Phoenix BIOS. Takze asi tak.. Pak tu mam naky P MMX, celerony odvozene od P II a ted P III a celerona odvozeneho od nej, ale ty uz sou mladsi ;)

ja ovladac mysi instaloval z originalni 5 1/4 diskety genius mysi (funguje pro jakykoliv), mam tu jese naky (asi 2*2 diskety s drivery) ale ty nemuzu najit :(

takze asi tak
kdyz tu uz spamboti vytahli tenhle dred, tak rovnou zareaguji:
Mike: sory, ted sem nasel MSDOS 6.22 a tam je mscdex..

MyFlower: Pokud to porad resis, zkus eltorito.sys nebo proste zkusit google
Ja bych zkusil nekde splasit bootdisk od Windows 98 (mam namysli EBD - enhanced boot disk), tam by imho mela byt podpora CDROM - zkousi spoustu ovladacu a nejakej si vybere. A vzit to z toho. A jenom doufat, ze to veme program, resp. driver urcenej pro novejsi DOS.
ještě jde přes utility std namapovat vm disk jako disk do win. (nebo lin - to jsem ale nezkoušel)