Upozornění pro všechny uživatele!

jak řekl Mentor: můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete zastavit nás všechny. jsme přece všichni tak stejní...
LOL to zní tak hrozivě. Nebo spíš směšně :)
jj, každý, kdo má v pr... dírku, machruje, jak zpirátil to, či ono. Tohle není o zabezpečení a o chytání "zločinců". Tohle je o morálce. A v té jsme, bohužel, hodně na východě.
Kdyby sis raději slepil draka (umíš to vůbec?) a šel ven.
Mě uš lepení draků nebavííí =(!
mě už jo.
pardon chtěl jsem říct dlaků...
curly boi >> jeste nezapomen napsat nejakej zapis o tom jak uslechtile cile mas a o co se snazis... a ze je to vlastne dobra vec... ale co, ty ses neskodnej, ale pro pobaveni tohoto fora dobry :-)
jasny, neskodnej. pozdravuj kominar.xf.cz :)
... no jo, vybíjí si mindráky kde to jde...
jasny sem plnej mindraku... boooooze, jen reaguju na jeho prispevek, kde pise ze sem neskodnej... chci mu jemne naznacit ze to neni tak docela pravda...
Lol to je debata. Zdá se mi , že většina lidí neví co mluví. Njn stejný jak veřejný názor na politiku a různé strany. Já říkám: "cURLy bOi do toho" =)
Máš pravdu, nejsi neškodnej. Jsi opak. Jsi škodnej.
škodná se tuším může střílet...
ja sase nesom si isti ci mi nesundal zdrojaky bo sa mi neukasuje web ale sdrojak
zkus používat i "z", bude to čitelnější. A když chceš, aby se zdrojáky porváděly, nejen ukazovaly, tak dej souborům správnou příponu. Nebo není, kdo by je interpretoval?