Dobrá Práce !!

No je to fantastický, ale jak je vidět, tak správa WebZdarma udělala, vše nemožný pro záchranu dat. Musím uznat, že to byl asi kus práce, ale co se týče mých stránek, tak je to fantasie. Vše jede a chodí !!!
Teda Lidičky odvedli jste dobrou práci !!! Dík.

Ostatním: proč tu řvete, nadáváte a jebete lidi, co vám za dáčo daj prostor i s PHP a zapisováním na server. To je takovej problem je vzit a nabouchat je tam znova jako ja ? To si nedalate zalohu ? V tom pripade je problem asi nekde jinde. Vzdyt je to za darmo, takze se musi pocitat s nejakou tou chybkou, nikdo se vam za data na 100% nezaruci, kdyz z toho nic nema a zije jen z reklamy na vasich strankach. Bylo tu moc osklivych vet, ktere snad ani nebyly na miste. Osobne jsem menil misto uz asi 5x. Pak jsem nasel tenhle flek a zanic bych ho nevimenil. Ba dokonce po tomhle vypadku mi to jen poucilo, za si tydne udelam zalohu i dataku od php kam se zapisuje a budu mit klid. Kdo vam da takovy misto jako je tady ?

Sprave WebZdarma: Skvely, perfektni, dobrej kus prace. Myslim ze i ty stranky co se nepodarilo zachranit, by se dali, jestlize si uzivatel dela zalohu a mohl by si je tedy obnovit sam, tak jak jsem to udelal ja. Jde jen o to kolik takovych je. A kolik to ma jen na vasem serveru.

Takze zaloha a obnova dat je predevsim na uzivateli !!
jj tohle je pravda .. nic se WZ nevyrovná .. dříve jsem byl u hyperlinku ... bylo to tam pomalí a strašný jediný co mě tam drželo byl prostor ale ten tu nejni taky nejmenší (zadarmo :P) ani nevim jestli bylo PHP na hyperlinku .... ale prostě VIVA WEBZDAARMA .... jen tak dál :P ..


p.s.: zvedněte Mírovi plat ;-))
Ahoj lidi. Já si myslím stejně jako tyhle dva předemnou že tu udělali velkej kus práce a že si zaslouží pořádnou odměnu a to hlavně od těch co, co administrátorům nadávají do hovad a sami si neudělaj zálohu to teda jo.

A teď pro vás Administrátoři: asi mluvim za většinu, že Vám moc děkujeme za záchranu a poskytování těhlech skvělejch služeb Čau Jiří
Tak si myslím, že tohle si zaslouží pochvalu. Data v pohodě a všechno funkční. Díky Bohům z WebZdarma.
Fakt super - odvedli jste kus práce. Sice mám pořízené zálohy, ale i tak dík. Zasloužíte si fakt uznání - na jiných vebech by se na obnovování nějakejch dat asi vysr....
Opravdu skvělá práce. a vůbec nevadí, že jsem data pro přechodný chod stránek nahrál a teď zase smazal.
Dokonce chci poděkovat za to, že byla po obnovení dat ponechána aktuální data v provizorním index souboru. (Ten jsem teď nemusel vůbec přepisovat.)
To ponechal admin veškeré index a main soubory u všech, nebo si to u všech četl? :o)
Diky, diky, diky, diky moc!!! Musela to bejt fakt drina. Takze jeste jednou diky!!!
WZ RULEZ
lidičky, to je vážně super. Jen jeden den jsem nebyla na netu a hned takovýdle změny. Ani jsem nevěřila, že to půjde tak rychle.
Dík za vše, jste supr.
Souhlasím s ostatními: DOBRÁ PRÁCE!!!!