POmozte mi s _nouzový_stav_

promin Míro , ale potřebuju helpnout . když byl nouzový stav a 10Mb prostoru . Měl jsem již hotové nové stránky které jsem tam chtěl nahrát když než jsem se dozvedel o te havárce .... tak jsem při 10MB nahrál své nové stránky .... ale dnes jste mi zapli ty staré co se mi nelíbej ..... a ty nové jsou v nouzovým stavu ... jak je mam od tamtud dostat ... ????? a tamty smazat ?
<HTML>upravil jsem ti to rucne, moje chyba, mel jsem o te podminene obnove napsat driv, ale nenapadlo me to</HTML>
Prosím tady takýýýýý :)) tohle je moje klanová stránka a ted jsme nahrávali PHP ... tak prosím taky .. byl by v tom bordel :)))
MOc dík .. Míro si great :P .. už tohle můžeš smazat .(forum)
<HTML>oukej, ale posledni :)</HTML>
už víc nemam :))
To je super. Ja to taky tak potřebuju. Přijde mi to torchu vzhuru nohama - měli jste tu obnovu šoupnout někam jinam a ne do rootu. Teď tam mám týden starý stránky ...
Ale ja nevim co je to root. Mohl byste mi, prosím, nekdo jeste jednou DETAILNĚ popsat presun dat z _nouzovy_stav do Rodičovský adresář?
Root je hlavní adresář, např. http://freespace.wz.cz/, kde hvězdičky představují root.