Internet Explorer 7

Chtel sem si nainstalovat IE 7 a napsalo mi to tam http://alexanderovic.xf.cz/14-2-2006_14-11-56.jpg

a kdyz kliknu na to Validate, tak se dostanu na stranku
http://www.microsoft.com/genuine/downloads/AutomaticUpdates.aspx?displaylang=cs&sGuid=4af840f5-e4de-4971-88c0-6f4e63182411&Error=20

proste mi bylo receno, ze mam asi nejakou pirackou kopii windowsu, takze nevi nahodou nekdo, jestli na to existuje nejakej crack?
Vybodni se na to. IE7 jeste neni hotovy a jeho vylepseni sice jde o kus dopredu, ale bude to porad ten sami IE jaky je ted.
Jinak je to stategie Microsoftu. Proste kontroluji jestli mas legalni Windowsi. Pokud mas, tak je to zrejme nejaky bug. A jestli existuje crack? Je to beta a nevim jestli se nekomu bude chctit delat crack. To jedina az u oficialni verze.
LOL no to je super dotaz.

1. Máš nelegální Windows.
2. Ještě si stěžuj že ti něco kvůli tomu nefunguje :O
3. A ještě tady sháněj crack :O :)
4. Nevím jak tady mají moderátoři nastavené pravidla ohledně warez, na řadě jiných fór je to kandidát na mazání.


Tomík - spíš než "strategie Microsoftu" to je používání selského rozumu. Když existuje způsob jak aspoň trochu kontrolovat legálnost Windows tak proč ji nevyužít. A není na tom nic divného.
Není na tom nic divného, zvlášť když je člověk aspoň co se týče operačního systému poctivka. Já jsem.
Na bittorent síti u je nějakou dobu cracknutá verze ;o)
heh.. sotva ho vydali a už dělá problémy....
just-paja:
1. Nevydali
2. Problémy dělá pirátům kteří s tím musí počítat

tak nechápu o co ti jde
tom
1. vydali betaverzi aby se ukazali..
2. to nevylucuje ze dela problemy..

tak nechapu o co jde tobe..
Goooogle. "IE7 crack" -> 2.
Tak jsem si prave uspesne nainstaloval IE7 a musim se s vami podelit s prvnimi dojmy. Po spusteni se mi nacetla uvodni stranka IE7. Do adresniho radku jsem zadal "g acid2" (v Opere vyhledavani na Googlu-logicky). Otevrelo se mi vyhledavani na MSN.com, coz me samo o sobe docela pobavilo. Zasel jsem tedy na www.google.com a stranka se po nejay ty sekunde nacetla. Do query radku jsem zadal acid2 a odeslal. V tu chvili Internet Explorer beze slova zmizel (docela rychle, kez by takhle rychle padaly i jiny programy). Podruhe jsem ho spustil, otevrel Google, zadal acid2 a sel se podivat, jak si novinka povede. Mno, moc me vysledek neprekvapil.

OT:
Timto bych chtel upozornit just-paju (snad si to prectes): na tvych strankach jak mas v bledemodrym skinu to "zobrazit rozvrh" - mno... hezkyyy. Je tam v IE7 jeden radek, ktery obsahuje nejake necitelne udaje zacinajici slovem Nedele. V tom cernym skinu mas asi chybu ve skriptu, nefunguje mi to ani na IE7, ani na Opere, ani na FF.
Chjo Alexandrovic být tebou jako člověkem který neumí hledat na googlu tak vypnu browser a PC a bežim nabrečet plný umyvadlo.
just-paja

Aby se člověk ukázal tak se vydává demo, nikoliv betaverze. Betaverze se vydává za účelem testování. Oni jsou i lidi kteří když v betaverzi narazí na chyby, tak to vývojářům sdělí a ne jako vy kteří když narazíte na chybu tak hned nadáváte (resp. bavíte se tím) jaký je to další stupidní program z dílny MS.
No a to o těch problémech - co jsem řekl to platí, tvá reakce nějak nedává smysl. Tenhle kontrétní problém se týká pirátů a je to čistě jejich chyba, pirát nemůže očekávat že mu bez problémů (a bez potřeby cracků atd.) bude fungovat každý program který má zabudovanou nějakou ochranu.

(Btw raději to zase napíšu - neobhajuju IE v žádné verzi jako super prohlížeč protože si to nemyslím a nemám IE vůbec v lásce. Reaguju čistě na to o čem se mluví tady.)
tom:
>beta/demo
to si zapamatuju (snad)

nadaval sem snad? bavim se snad?

>Tenhle kontrétní problém se týká pirátů ..
a vo to de..
To nadávání a bavení se jsem myslel obecně, kdekoliv po internetu (hlavně na diskuzních fórech) 100% najdeš spoustu posměšných reakcí na to jak je IE7 zase další typický MS produkt který se hodí akorát na víte co.
zmena temata..

njn.. dneska sem ve zpravach videl, ze gates ma uvest zdrojak (nebo tak neco) windows server 2003 na verejnost a nebo bude platit 2 000 000 € denne pokutu ;)
co vy na to?
To uz je davno. A navic to stejne nebude zverejneno pro verejnost, ale pouze pro firmy, kteri o to pozadaji. Microsoft nejsou tak velci magori, aby jen tak uverejnili sve zdrojaky.
i kdyby je neuverejnili, tak Gates by to klidne zacvakal ze svyho kapesnyho...
heh 2 miliony € denne.. .. ani on nema nekonecnou penezenku..