písmo se automaticky zvětšilo.

Písmo na mém webu se automaticky zvětšilo o pár stupňů víš. Teď je na stránce maglajz. Myslíte, že je možné, že to mohl někdo hacknout nebo to udělal wz? teď abych to všechno napravoval. Bohužel budu muset hledat teď ideální velikost. Ale je divné, že nikde jsem neměl ani teď nemám žádný html tag. ? co s tím?

adresa stránky (jestli to dělá jen mě, že mi blbne prohlížeč, nebo je opravdu problém jinde) : www.mediacenter.wz.cz
velikost pisma mi pripada v pohode, ale predtim jsem to nevidel. ty ramy jsou za trest?
Asi jsi si změnil velikost písma v prohlížeči. (nastav: ie - střední, firefox - normální)
ne, ramy nejsou za trest :-) v nejblizsi dobe je hodlam odstranit, jen ted nestiham, skola a tak.. ale zjistil jsem, ze se mi takhle zobrazuje vice stranek, treba seznam.cz ma taky najednou vetsi pismo.. ze by vir?
no kdyz se ti to stalo na vice strankach, tak ty svoje nepredelavej, protoze tam asi chyba nebude
prd vir. jen sis nastavil v prohlizeci vetsi pismo/zoom. V opere staci zmacknout hvezdicku (na numericke klavesnici)
dobrej humus ty tvý stránky :)
hehe, dalsi kdo si koleduje o zruseni stranek.

jezisek: ty urcite mas prava/povoleni publikovat ty mp3 a video vid? :)
audio už tam není, to jsem smazal :-) a video je z jinejch stránek, na mejch stránkách není a na to snad žádný povolení nepotřebuju, když je videoklip jinde (jinak dost známej web i na veřejnosti)

jo a s tím zobrazováním jsem si toho nevšiml a omylem jsem zmáčkl nějakou tajnou :-) kombinaci která mi přenastavila velikost písma :-) pak jsem na to přišel sám ! Ale i tak dík za pomoc ;-)
Jo a kdyžtak ty mp3 jsou mýho kámoše kterej je DJ a dal mi svolení, abych je tam umístil. Jeho icq je 289-097-630 - můžete se ho sami zeptat...
Můžeš, pokud ten kámoš (nebo ty) za ty skladby zaplatil OSA, a mělo by to tam být uvedené
možná jsem lama když se zeptám-co je to OSA?
Ochranný Svaz Autorský
http://www.osa.cz
zmackni CTRL a pootoc koleckem mysi od sebe= zmensi pismo, k sobe= zvetsi pismo. ;)
ctrl +
ctrl -
jo i tak to de
ale teda v opere to s tim [+] a [-] dela neuveritelny skoky...
jeste ctrl+kolecko mysi..
just-paja: Pozde. Rellik uz to rekl ;)