Miniproblém v PSPadu (zalamování řádků)

mám takovej problémek,,, potřeboval bych, aby mi PSPad zalamoval řádky... už jsem to několikrát hledal a neúspěšně,,,... sem asi lama, n,..
je to hot key ctrl+w, ale u některé z posledních verzí si to musíš ručně povolit v ini fajlu. Hledej někde na pspad.com, tuším to tam bylo v diskusi. Ale u poslední bety už by to zase mohlo fungovat - no prohlídni tam to fórum, určitě to tam řešili.
heh? von je nejak nezalamuje?
ono to zalamovani nefunguje uplne dobre...
Od letošních vánoc PSPad zalamuje texty dobře. Stáhni si poslední verzi. Je napsána na základě unicode komponenty, takže vedlejším efektem je třeba to, že můžeš v jednom textu psát třeba česky, rusky a arabsky.
Ono je to prakticky hotové už od léta, ale dosud to bylo jako beta verze s různými mouchami, před Štědrým dnem to Honza Fiala uvolnil jako hotovou verzi.
Pokud chceš mermo mocí používat starou verzi a v ní zalamování, které fungovalo nějak, jdi do nastavení, dej tlačítko "přímá editace" a tam přímo v ini souboru si to povol, je to položka zvaná nějak jako wordwrap. Needituj INI soubor natažením do PSPadu, protože on si při ukončení ukládá nový a přepsal by ho.
2mp: rozhodně na tom starym netrvám...
spíš hoď link, rád si ten novej stáhnu...
aha, tak to jsem nevedel, ze uz je nova verze...
>> hoď link
no přece pspad.com, kde jinde :-))
tak mám ten novej, ale nezalamuje... to musim asi někde nastavit, že?
tlacitkem na vrchnim toolbaru, 8. tlacitko zprava
už to jde... a jak posunu konec stránky? (tu svislou čáru.. od kerý se to zalamuje)
nastaveni - nastaveni programu - editor - nastaveni - pravy okraj
a nebo
nastaveni - nastaveni programu - editor - chovani - lamat podle praveho okraje
dix.