Neuplny upload

Asi uz to tu bylo, ale mam problem s uploadem. Kdyz nahravam vetsi soubory, napr 18MB nebo i 400MB, zprvu to vypada, ze se nahralo celych 100%, ale priblizne 1% velikosti souboru schazi / tedy je nefunkci jelikoz se jedna o avi v DivX. Problem nemam jenom na WZ, jak ste si vsimli z udavanych velikosti. Myslite, ze problem bude spise u meho pripojeni?
Pouzivam FTP Voyager, mozna neco neumim spravne nastavit :-(
Over si to jinym FTP klientem. Treba je chyba v tom Voyagerovi. Jestli to i tam bude blbnout, je chyba nejspis v tve konektivite a to res bud se spravcem site, nebo pockej, jestli se nespravi samo...
Zkousel jsem jiny, a uploaduje se to v pohode. Kdyz potom chci Voyagerem soubor zpet zkusebne stahnout, nastane stejny problem, takze ten FTP Voyager ma u me problem i s downloadem. Vzdyt je to ale docela uznavany program, mozna se mi to ale jenom zda. Ma s nim nekdo zkusenosti?
no.. treba to neni programem..
co kdyz je to poskytovatelem pripojeni nebo weboveho prostoru?
no vypada to jako chyba programu, nevim nevim. Kdyz ostatni jdou dobre...zkus jinou verzi,jestli je k dispozici.Treba je to nejakej bug...(ale teda velkej :D)
tenhle thread obsahuje data ktera nevidim.. pryc vodsud
co to placas?Radsi se koukej naucit Somalsky, at si muzem pokecat na urovni.
Taky bych ti moh rict, jak jsi maly, bezvyznamny a MALY!
ALE JA TO PROSTE NEUDELAM!
sakrys, zavolejte nekdo doktora, just-paja uz u toho pocitace sedi nejak dlouho a asi dostal upal ze zareni od monitoru!
hm .. jo.. mam 32bitovou pokozku s frekvenci 75Hz :D
A meril sis RPM?
jj.. moje RPM = 66324896 brambor
..ne.
Měl jsem kdysi problémy s uploadem. Najednou to spadlo a poslední soubor se nenahrál celý. Commander ho ale vidí jako celý, jen s nesprávnou velikostí proti originálu. Problém byl v tom, že jsem nevěděl který soubor to byl a porovnávat na velikost několik desítek nebo stovek souborů v různých adresářích dost dobře nelze. Nahrával jsem to tehdy po kouskách. Teď ale to podle mě funguje dobře, nahrával jsem znovu 50 mega a bez jediné chyby.
u ascii prenosu se velikosti souboru mohou lisit.Pokud vynutite binary a presto se lisi, je to moc divny...