Jak dostat javu do mobilu.

Mám hru ktera ma cely nazev monkey.jar a otřebuju ji něják "nainstalovat" do mé nokie 6230.
Kdyz jsem ji dal na web a stahnul pres mobil, tak po stazeni mi to napsalo format nepodporovan.

Jak by se tedy dala pres net tato hra do meho mobilu nainstalovat?

Děkuji
shodou okolností mam taky 6230 a pokud vim, tak se do mobilu hry neinstalujou ale pouze kopírujou. Já to dělám tak, že si do mobilu přetáhnu tu hru (*.jar) z notebooku přes infraport... a použiju k tomu software poskytovaný s nokií. Jak se dá stáhnout přes net to nevim, ale když si tu hru dáš na web a pak vyhledáš v mobilu příslušnou adresu, tak by si ji měla nokie sama stáhnout a uložit. (samozřejmě ji nenainstaluje, protože není třeba.)
No jo, ale když to kopíruju z webu, tak mám pouze možnost to překopírovat do některé ze složek v galerii, ale vžádném případě mi to nejde zkopírovat do aplikací.
Tam to není o kopírování. Nic nemůžeš z galerie kopírovat do aplikací a naopak, to prostě nejde, protože pro mobil je to úplně něco jinýho. to je nastavení mobilu, nebo serveru (nevim), který určuje, jestli to je aplikace nebo ne a pak se to podle toho stáhne buť tam nebo tam... jak to je přesně, to ale nevim. to se ti musí uložit přímo do aplikací... tam to nejde kopírovat, možná to je věc nastavení, nebo to je věc tý hry, že jí tam třeba chybí nějaká hlavička, podle který mobil určuje, co to je za typ souboru.

a pokud ti to nejde v galerii spustit, tak to je celkem logický... spustit to jde jenom z aplikací...
Řekl bych, že na stažení z netu bys potřeboval buď sehnat nebo vytvořit soubor monkey.jad, kde jsou nějaké potřebné údaje pro to, aby si mobil tu hru stáhnul. To je vše co mohu poradit, taky jsem vždycky na mé telefony spíš kopíroval.