Chtěla bych vám poděkovat...

Konkrétně těmto lidem: AndyK, Blahapet, dis, Freya, Gorofano, Jarka Dusinova, hanyZ, Havel-st, KEnik, knorek, Marek z Markova, milster, moravjanek, Nípal, Revealman, skaff, Sojkovec, spook, Thalia, Tom, tondys, Toník, Zdenek…

A to nejen proto, že je svátek a lidi by na sebe měli být hodní...

Více zde: http://cecilie.wz.cz/dekovacka.php
No teda (dojatý smajlík) Rád jsem pomohl!
normálně se chválím sám, v ústraní a tím více jsem potěšen
má ješitnost vzrostla o 300% - Lauro, přeju další úspěchy
h, thanks, gl
šmankote... díky! ;-) ale rádo se stalo
:(
Á, hanyZ už je zase naměko, ale s tim se počítalo, tady je prosím kapesník... :)
Havel-st: Šak to byl taky účel, protože VEŘEJNÉ poděkování potěší mnohonásobně více než pouhé v ústraní zašeptané: díky... ;-)
skaff je z toho zřejmě tak v šoku, že nalezl svou ztracenou identitu... :D
dis: to já díky :)
Vydra: A kurňa, já věděla, že na někoho zapomenu! :((( Omlouvám se! Jenže při tom procházení prehistorických threadů jsem na tvoje jméno nenarazila :(
jeee, neni zac(cervenajici se smajlik)

ikdyz uz si nevzpominam, ze bych ti s necim nekdy poradil. ale stejne to potesi;-)
Po patnácti letech dobrodiní konečně nějaké uznání! Jsem dojat!
ehm... ehm... no... jak bych to... je mi to skoro v tomto pripade az trapne... no musim si zase rypnout... ale ja se skutecne pisu s kratkym i a to prosim i v pripade, ze se pise s diakritikou. dekuju :-D ;-) (jo a jeste jsem si vsiml, ze mi dekujes za case, ale to vlakno se tykalo cache)
a jinak: jsem vysoce potesen. za to "to je flash" a postup mazani cache ve ff a ie si to snad vzhledem k poctu a kvalitam rad ostatnich ani nezaslouzim (cervenajici)
Diky taky za pochvalu ;) Jsem asi ten se tremi teckami. Mimoto ja si taky uz nepamatuji vsechny veterany wz. Ale je videt, ze tu jsou jeste nekteri z me doby zacatku (kuja jak uz je to dlouho. 3-4 roky?).
Ale je videt, ze jsme tady jedna velka rodina co umi pomahat ostatnim. Tatulda Mira by na nas byl pysny ;)
Tom, Toník, Tonik, Tomík... Je vás tu jak psů a já v tom mám zmatek a taky na ty písmenka špatně vidim :)))
:)))

Toník? Toho tu nikde nevidim. Ledaze by to byl Tonik a toho znam :)
no to potěší, to tedy jo...myslím že tím si prošel asi každý, také jsem byl rád za rady a pomoci:-)
Teda jo :), díky. Jsem dojat ;)
Není to nic víc, než občanská povinost. Přeji hodně úspěchů při práci s webem, ale i v životě.
Díky :)
Zaskočený Nípal to sotva dočetl. Za málo (ale snad jsem ti byl nějak užitečen) a díky za díky ;-)
No, tyjo, kdybych to přečetl dřív, tak jsem mohl dojatě koukat z okna a já jsem místo toho celý víkend betonoval....
:) No, vidiš to, no... :)
;-)
No dík :-). Nj, plovoucí obrázek nebyla žádná legrace ;-), a jak tak koukám, tak jsi ho tam nakonec nenechala.
<HTML>Dlouze jsem rozmyslel co sem napsat a jestli vubec neco napsat.
Z webu jsem vycetl ze jsi pracujici osoba (coz me vyvedlo z omylu ze ti je cca 14-17let).
Sam jsem pracujici clovek takze dobre vim, ze nejlepsi nadrizeny je ten, ktery kdyz je potreba poradi, jindy zase treba nadava :)

Pravdou je, ze jsem ti tu jako moderator nikdy neporadil a naopak jen nadaval coz uznavam jako svou chybu.
Myslim, ze kdyz se budes drzet primarne diskuze HTML nejak spolu jeste vychazet muzem.</HTML>
Jo? A my spolu potřebujeme vycházet? :)
Ne, já už nechci zabřednout do debaty, mám tenhle thread na to moc ráda, aby zmizel. Ale říct bych ti něco chtěla, ovšem nejlépe po mailu...
<HTML>master@webzdarma.cz</HTML>