Problem s odkazy

Proveril jsem zdrojak. Ověřil na localu. Znova jsem nahral jak vychozi stranku tak následující stránku. Spustím z netu a kliknu na odkaz a Stále stejná hláška Aplikace IE nemůže otevřít soubor... soubor nelze nalézt.
Kliknu tedy v nenačteném okně na obnovit a načte se mi to. Tento fakt je jen u odkazů ve značce A. všechny jiné metody, ať už window.open, nebo location, nebo formulářově GET a POST fungují. To mám jako všem uživatelmům říci, že mají pokaždé klikat na obnovit když se jim případně stránka nenačte?

Kdo nevěří může si to zkusit. Mi to nejde ani na jednom svým webu a to jich tu mám víc než 4. Zkuste třeba. www.minulezivoty.mysteria.cz
a jak se vám stránka nacte kliknete na velky nápis uprostred knihy.
Jsem zvedav zda dopadnete stejne. Pokud se stránka nenacte kliknete na obnovit a uz se nacte.
Mě to funguje normálně:
"To co se zde dozvíte nemusí být 100% pravda, nicméně jsem vycházela ze zjednodušených tabulek používaných v Tibetu s jejíchž pomocí lze spo- lehlivě určit Váš minulý život."

Používám IE6SP1
Zkus ve zdrojovym kodu k <A href=uvod.htm> dodat uvozovky aby to vypadalo takhle: <A href="uvod.htm"> - bez tech uvozovek to muze nekterym prohlizecum delat znacne problemy :o)
JO tak to mám ve zdrojáku uvozovky. Zrovna teď jse přeformátoval celý svůj PC, nainstaloval vse znovu, zajedu si na minulezivoty, a kliknu na vyse zminovany odkaz a bac zase stejna hlaska. A to mam IE 5.0 a win98.
Predtim to vzdy slo, a najednou to nejde.