Čtete všechny sekce zdejšího fóra?

Já všechny jedině, když se nudím. Jinak čtu (a odpovídám) akorát HTML, PHP, Mimo.., SQL...
Ano (postupně ve volných chvilkách), i odpovídám. Jen v PHP a MySQL je četnost mých odpovědí menší, protože v téhle oblasti jsem teprve na začátku.
No. tak MySQL fakt nečtu... :)
no když mám čas.. začnu od shora.. a dost často mě od toho něco vytrhne tak u třetí sekce ;-) tak občas začínám odspoda. Ale v zásadě procházím všechny sekce, ale v nich nečtu všechno.
hehe, něco jako "PLEŠOUN ten je na blacklistu, to nečtu..." provozuju taky... :-D
1 Mimo tema
2 PHP
3 Podpora
4 Webzdarma
5 HTML
6 MySQL

Toto je poradi jak ctu forum. Pokud mam cas, tak projdu vsechny, jinak jen prvni dva.
hlavně HTML, pak Mimotéma, a Webzdarma,,, na zbylý 3 sekce nemam
1) čas
2) znalosti
Kdysi jsem čítával hodně sekcí, hlavně PHP, HTML a MySQL, ale teď už si vybírám jen některá témata z Mimo téma, pro pobavení.
Hm... tak to abych zas vymyslela nějakou další provokativní konspirativní teorii, co? ;)
PHP a Mimo tema ... HTML obcas, ostatne takmer nikdy...
Ja čtu hlavně mimo téma, pak když je čas a nálada tak PHP, Podporu, WZ, SQL a HTML. V tomhle pořadí, takže k HTML a SQL se dostanu málokdy. ;)
PHP, SQL, OT, HTML a Podporu jen z 1%(nebavi me odpovidat(coz stejne nedelam) porad na ty same otazky:))
U mě záleží na náladě a času. Jinak kdyby někdo chtěl odhadnout, v jakém pořadí sepisuju odpovědi, postupuji v takovém pořadí, které se jeví záhadné i mně. Otevřu Mimo téma, možná odpovím, něco nechám být (dlouhé topicy, nicneříkající nadpis či něco co mě fakt nezajímá). Pak otevřu náhodné fórum ze zbývajících čtyř (SQL nečtu, tam jsem tak 1× za měsíc) a odpovím na náhodný nový topic. Celý postup zopakuji asi šestkrát, až je moje grafomanská touha plně ukojena.
já čtu od vrchu kromě PHP a MySQL páč nemám páru o čem to je (PHP už lehce tuším a přes zimu mám v plánu si to i trochu objasnit) :)
ctu vsecky sekce odvrchu krom mysql (pac to nedavam), uvnitr sekci ale vlakna v poradi odspodu, prispevky ve vlaknech pak zase odvrchu. filtruju astronoma a vetsinou hodnoceni webu. vyjimecne taky neco napisu
btw pise se "odvrchu" nebo "od vrchu" (predpokladam, ze je to stejny jako se "spodem" :-) )? prijel jsem pred hodinou ze skoly domu, jsem utahanej, nemysli mi to...
Píše se "zeshora" :)
Nó - může se napsat i "sezhora" - ale třeba to bude jenom špatně :-))
píše se odvrchu, je to tuším příslovečné určení způsobu, tedy příslovce - jedno slovo, jestli se mýlím, opravte mě.
Konkrétně se takto stvořené příslovce nazývají "příslovečně spřežky" a jsou oblíbeným jevem zlomyslných češtinářů.
Dřív jsem četl všechno a dost často jsem odpovídal, ale pak mě to nějak omrzelo a už čtu jenom kraviny pro odreagování (jako třeba tohle ;)
Snažím se číst všechny, ale některý příspěvky v nich, co se tu otáčí 5× do týdně mě naprosto unuďujou, jako např.

- Mám tam dvakrát reklamu
- Jak tam mám dostat soubor index.html

Já vím, že jsme tu od toho, abychom poradili, ale někdy už to pěkně leze krkem.
No a kdyby 5x do týdne, někdy i několikrát denně. Aspoň že máme díky dis faq, kterej dost práce ušetří :-)
Tj, ale většina nováčků ho nezná, ale na druhou stranu fakt, že to sem celý nemusíme vypisovat. Možná by nebylo na škodu dát adminům najevo, aby se na faq.webzdarma.cz odkazovalo z webzdarma již v rámci registrace. To ovšem oni musí schválit.
nebo ať admini uděljí filtr, a když napíšeš faq45, tak to přemyklikují na odkaz na faq s parametrem 45... :-D
Tak jsem to nemyslel. Chtěl jsem, aby tu byl přímo nahoře na to někde odkaz na FAQ od Blanky.