Co umite

Co kdo umíte? Tím myslím z oblasti webdesignu.
Resp. máte někdo paranoiu (sice v mém případě to paranoia asi není ale stejně), že nic neumíte? Resp. pokaždé když si říkáte , že už něco umíte a znáte, tak přijde problém a vy ho rešíte a nevíte co s ním a to vás pozadí zas na prd.....

Co s tim?

a) jit do kfc
b) rozkopat co se dá a tím ulevit svému vzteku
c) nic, pac life is to short
d) ucit se dal a zavidet tem vice nadanym
d) ale jde to ztuha... Už mám přece jenom přetočený tachometr....
*posadí
too (life is too short)

MzM> myslim si ze ty toho v programovani umis pomerne dost tak neplacej
Taky bych dal asi za d) a hlavně jak se říká - "člověk se učí celej život".
Sníst mozek nepřítele, získáš tím jeho znalosti a inteligenci
23k, hehe, to se rozšířila pěkná fáma... :-D
23k: Hahaha, ty jsi byl taky na cipino.wz.cz? :)
Nic si z toho nedělej, já si dala chipsy, colu, válium a je mi fajn :)
Mno cipak je dobrej o tom neni sporu, ma zajimavy libivy blistivy a preciozne do detailu provedeny styl.

Nicmene jsem myslel (sry za reklamu) treba meho kamarada & kolegu grafika -> http://www.aria-studio.com/

U nej kdyz vidim co udela zaviram Photoshop ihned.

A co se tyka programovani, do kodu nevidim, ale staci kdyz vidim nejake skripty a aplikace a brutalne ukoncuju Apache ;) a du si radsi do postele cist noviny.

Jako nejsem na tom uplne nejhur, nicmene bych na tom mohl byt 1000x lepe :|
23k: No, to asi hodně lidí :) Ale já se utěšuju tím, že život je dlouhej a web mě zajímá teprv od ledna, takže pokud mě to bude bavit i dalších 5, 10, 15, 200 let, tak třeba taky někdy budu dobrá :)
No, aria studio je dobrý, ale imho cipinovo css je geniální.
Já mám totiž spíš problém v tom, že bych si udělala třeba úžasnej layout, ale nejsem schopná to rozřezat do správnejch divů, naskládat vedle sebe a nastylovat, aby to ve výsledku fungovalo ve všech prohlížečích a rozlišeních bez fixní šířky :(
A co se týče php, to zatim neřešim vůbec... :)
aaale :-)
[a]http://css.interval.cz/layouty/[/a]

k tematu: obvykle vybrakuju lednici, dam si kafe a cigarko a pak uz se premysli lip...
A proč furt něco umět?
Protože jinak přichází ke slovu bezbřehá deprese... teda alespoň u mě...
Dokážu metodou pokus&omyl nebo copy&paste zplácat html, zbastlit kolem něco php a po dlouhé snaze napsat nějaký triviální javascript. Holt webdesiNGer :-D