Zlobí vás malí hlodavci?

Od té doby, co mám myš a ne krysu - tzn. velikostně odpovídá svému pojmenování - bolí mě celá ruka :( Máte s tim někdo zkušenost? (já jen, jestli mám čekat časem zlepšení, nebo jestli mi časem ruka upadne...)
Nemám s myšmi zkušenosti - já mám doma trpaslíky :-))
A bolí mě z nich hlava...
Hmm, zajímavé. Zkus si koupit gelovou podložku na myš. Taky se mi vyplatilo občas myšovat druhou rukou (momentálně asi tak už 3 měsíce myšuju levou). Přestal mě bolet loket.
Možná osvojit si jinou myšovací techniku ;-)
Přidat na myš nějaký materiál a udělat z ní zase krysu.
Koupit si novou krysu.
Vyprdnout se na krysu/myš a dělat všechno z klávesnice. (hmm hloupá rada, sice to jde, ale to by ti ruce upadly dalekodřív).
Pořídit si hlasový vstup. (to by ti zase mohla upadnout jiná část těla.
Asi to chce vyzkoušet nějakou změnu, když současný stav nevyhovuje.
No, já bych mohla používat thinkpad, jenže z toho mě zas bolej prsty :(
No, kolega míní, že mám zánět šlach a kolegyně, že mam gangrénu :D
laura: pouzivej touchpad ;-)
Zánět šlach je pravděpodobnější, v horším případě krevní sraženiny, jestli nepoužíváš gelovou podložku, je to vážně dobrá věc jedu na ní pár let a zatim si ručička nestěžovala
Ále, kašlu na to, už je to lepší... A pokud mi ruku amputujou, nechám si to napsat jako pracovní úraz :)
No jako nehraj si .. tedka říkáš kašlu na to, ale za pár let budeš brečet že si se dostatečně nepreventivovala :)
nepreve... CO, PROSIM?! :)
Hm že bych si ji v práci přece jen pořídila? MzM jakou máš ty? Nějakou speciální či obyčejnou? (to abych věděla, co napsat do žádanky hihi)
Já podložky nevedu, páč mám velkej rozptyl a neustále z nich vyjíždím :)
A co takhle podložku s postraňkama? :-)))
Nebo myš s brzdou?
Jéžiš, to je fakt! :)
Laura: no toho si nevšímej jen neumim sklonit dost dobře slovo prevence :D