30GB mail

Chcete niekto zdarma 30 GB e-mail?

http://30gigs.com

- zaujímavé že?
emailovej protokol ani nebyl stvorenej pro takovy velky objemy. a vubec je to k nicemu. kdyby raci udelali freeshelly....
30gb? mam problém zabrat i 300 mb :)
LOL „jen“ 30GB. Tady máte mail, co má 1TB (1000GB) http://www.mailnation.net/. ROFLMAO :D LOL svět se zbláznil.
OMG to je asi výmysl nějakýho chytrýho manažera :)) nechápu jak můžou investovat miliardu peněz do diskovýho pole a přitom je jasný, že fakt nevydělaj ani k...
btw - kolik místa v mailový schránce OPRAVDU POTŘEBUJETE?
tak 1MB na spam, kterej se smaže sám a jinak tak 50MB na neočekáváný přílohy :) stahuju si to všechno k sobě
ja cca 2MB + 10MBna neocekavane prilohy:-)))
Já asi 1.6GB a to mám na Centrum.cz i s 600MB přílohama (byl jsem testerem GigaCentra takže místo zdarma no a ty přílohy jsem si „dokoupil za myslím že 20 000 kreditů“). Ovšem neřeště na co ;)
10k stojej 600mb přílohy ne? taky mam na centru 2gb, jeden gb mi přidali za testerování, a stejně z toho využiju max čtvrtku kapacity... 1tb je fakt nesmysl :)
Takovýhle e-maily se použivaj pro P2M. To spočívá v tom, že nějákej špeciálny program ten warez :) rozdělí třeba do 10 MB souborů (protože tam většinou jsou limity) a pošle je na ten mail. Ty soubory se zase pomocí toho programu dají stáhnou a pospojavat.
Jo tak jen 10k. Sry ale já se nedíval
Nechápem že keď majú také disky prečo naurobia radšej poriadi freehosting.
Neudelaji, protoze je to jen reklamni tah. Oni sami vi, ze vsichni uzivatele nezaplni 1GB. Stejne nedisponuji tak velkymi disky. 1TB tam urcite mohou mit, ale to je jen kapacita pro 1000 lidi. A jak je znamo, tak skutecny pocet uzivatelu je minimalne 100 000. Coz predstavuje dobrych 100TB a na to uz nikdo nema.
Hmmm.... Je to moc pěkný... Až ten server budou rozebírat, tak se mi ozvěte, Potřeboval bych domů tak 500GB navíc....

U mailu je to zbytečný! - Používám sotva 60 MB....
Heh, ten Terabajtový email ...
Jen uvodni stranka se mi nacitala asi minutu (mam 1mbit) !

To radsi poradne rychlej email kterej ma 50 MB než nějakou s*ačku co ma 20000x tolik :-)
mám 40 MB, ale potřeboval bych tak 60MB
To Bajda: zatiaľ najrýchlejšie načítavajúci je gmail.
Keby ten priestor aspon 2GB dali na freeHosting !
A nie na posrane E-maili !
kdyby GMail sel pouzit jako hosting;) i jako jmeno.mail.google.com popr jmeno.gmail.com