Fórum

V total comanderu som si zo stránky vymazal všetky údaje a stále mi ich zobrazí ak si dám www.dominikweb.wz.cz Ved by tam nemalo byť nič?
Ďakujem, konečne mám súčasťou webu fórum na serveri, to my tam tak dlho chýbalo.
Hlavne díky Lame!

Chyba bola to domain name, lebo v pred 30 príspevkami niekto napísal:Domain Name: localhost

Ale aj tak dík

A ešte k tomu druhému dotazu to to fórum má aj nejakého admina, čo občas odpovedá?

A posledná otázka že keď chcem nakopírovať novú databázu, tak to mám iba ju prekopírovať cez ftp?

Ď
Občas odpovídá Richard - ale není jeho povinnost účastnit se diskusních fór.

Novou - myslíš asi tu z phorum.cz - to budeš muset vyexportovat do souboru a potom tento soubor natáhnout do databáze na wz.
Jenže - pokud to nebude ve stejném kódování, tak můžou být problémy. A nevím, jestli máš na phorum.cz přístup do databáze.

A jestli jsi tam měl i jiné nastavení admina a já nevím čeho, tak hrozí, že se ti to přepíše! Tak si to rozmysli.
Já bych si to rozmyslel :-))
A máš pravdu - před 30 příspěvky atd. :-)

Instaloval jsem si to doma na PC a neuvědomil jsem si, že to instaluješ na wz a vloudil jsem tam chybku :-)

Ovšem o několik příspěvků dále jsem tě nabádal, abys používal Google a hlavu - což zase nejsou tak špatné rady, ne? :-)
Ok, proste díky.

A čoskoro bude fórum plne funkčné.