Jakych parametru je vas desktop PC?

Majkls: Já sice narozdíl od aTea necpu své obrázky do všech myslitelných komentářů a diskusí, kde se dá. Občas tady a to ještě poměrně zřídka. A myslel jsem si, že jeden trapný/vtipný (nehodící se škrtněte) obrázek mezi tou záplavou stále se opakujících témat a příspěvků na téma oblíbené html editory / oblíbené prohlížeče / css vs tabulky / atd. atd. snad nebude nikomu vadit. Ale jinak máš pravdu.
no a proč bych ti měl psát dlouhý texty? Abys mě moh zase "potupně setřít"? Ne, díky, jednou mi to stačilo...
M.Flintus: Tak promiň, nechal jsem se unést, protože jsem se urazil a vůbec.. Ale už mě to přešlo. Chápu, že se to někomu nemuselo líbit. Žádný zázrak to nebyl. Upřímně řečeno to byl jeden z nejméně vtipných a nejodfláknutějších obrázků, které jsem kdy stvořil. Má pýcha mě zaslepila. Myslím to vážně, opravdu.
Revealman: Ale jo, jeden se najde :-)

Athlon 64 3000+ (přetaktovaný z 1800 mhz na 2600 mhz, tudíž asi 4000+)
RAM 2×512 MB PQI CL2.5
Asus N6600TOP 128 MB (ma DDR3 a tak ji mam pretaktovanou na plnohodnotnou GT)
HDD 200 GB (8MB cache PATA133) + 40 GB (2 MB cachce PATA100), oba Maxtory
Motherboard: Asus A8N-E (nForce4 Ultra)
Monitor - prozatím 15" Compaq LCD ze starého kompu, na Vánoce snad 19" kvalitní LCD
mirrda -> nejlepší máš 6600GT s DDRIII ;-)

Jinak ... bezvááá oslavujte :-)

Mmchdm můžu se zeptat, co hraješ?
mirrda: a mužu se zeptat kolik jsi do toho dal peněz a taky s přepočtem na hodiny práce?
Revealman:
Rozdíl mezi 6600 a 6600GT jsou jen DDR versus DDR3 paměti a takty, jádro a PCB (v mém případě) je stejné.

Takže já jen dotaktuju a mám plnohodnotné GT a uštetřím 1500 kč :-)

Hraju: CS-Source (zatím to moc neumím, 1.6 mi jde mnoohem líp), BF2 ve 2 lidech (sranda jak cyp :-D), Half Life 2 (nejlepší příběh a vyváženost a dokonalost;) všech dob), sem tam na odreagování Painkillera a mnoho dalších.

Džej Ár:
jelikož jsem nekupoval celé PC (jen grafiku, zdroj, procesor a základovku), paměti jsem měl výmenou za starou grafiku a použil pár věcí ze starého kompa, tak to bylo asi jen 14000 kč.

A taky jsem si to skládal sám a vybíral jsem levné komponenty s hodně velkým přetaktovacím potenciálem, tak mam vysoký výkon za minimum peněz :-)

No když si vemu, že za jeden kód webu mívám okolo 1500 kč, tak je to asi 9 nakódovaných webů.
mirrda: aha, no v pohodě :)
a zakázky se tak hrnuly? Já teda bohužel mám více peněz z manuálních brigád než z programování, designu, kódování... :(