Jakych parametru je vas desktop PC?

hele a neměly by být 2GB spíše 2048MB než 2044? :-/
DA: Měly :)
<HTML>Čvachta: hezky sis to vymyslel, kdyby sis jeste vymyslel typ desky co umi dual AGP/PCIe a dual CPU tak bych tomu i veril (jeste ze takova co vim neexistuje ;)</HTML>
Tak ještě jednou. Není to sice PC, ale spíš PM:
1. bMzM, tuším že běží asi na 20 Hz, ale je masivně paralelní, takže výkon mnohem větší jak nějaký pokaknutý intel nebo Gx, prostě výkon jak kráva. Úžasné výsledky dosahuje zejména v oblastech rozpoznávání obrazu a podobných věcech
2. integrovaná v CPU, údaj tu není, ale řádově TB
3. integrovaná, s dual-head snímači rozlišení fantastické.
4. s tak velkou pamětí disk nepotřebuju.
5. obraz se přenáší jinou cestou.
6. celé to živí a napájí biologická jednotka cca 75kg
-----------------------------------------------------
7. Fungování.
8. Všechny.
MzM: :-)
MzM: v poho, ale nemyslíš, že 20Hz je přehnané? Ne že bych tě chtěl podceňovat ;)
Někde jsem to četl... ok tak 14-20 Hz
MzM: Jak to chladíš? Zmrzkou? ;)
hanyZ - ono to má vymakaný systém chlazení skládající se z několika komponentů. Nejdůležitější je chlazení okolním vzduchem po celém povrchu a pak vodní oběhový systém (voda červené barvy s různými látkami). No a přehřátá tekutina se z počítače odvádí povrchem (odpařuje se) a občas se musí odpoustit spodem a horem dolít nová.
Tom: No jo vlastně, vychytané vodní chlazení. Že mě to hned nenapadlo! Já si říkal, že asi MzM nebude mít na hlavě měděnou cihličku s vrtulkou :)
Mimochodem, takto nějak potom vypadá přetaktovaný MzM.

http://hanyzpage.czweb.org/grafika/mzm-overclocked.jpg
hanyZ: nektery tvoje vytvory sou fakt vtipny ale sorry, tohle je bad bad bad. cemu se mam smat?
skaff: Pokud nechceš, tak ničemu. Já se taky nesměju věcem, které mi nepřijdou vtipné, fpoho.
Mě to teda taky k smíchu nenji. Na tom není nic ftipnýho.
... pravil člověk, který za větu "přesně nevim, kdysi (asi před 7 lety) stál kolem 80 000, tak asi tak nějakm ale slouží dodnes :)))" vloží trojitého smajlíka ...

Holt, každej máme nějakej smysl pro humor. Beru si z toho ponaučení a pokud zde budu v budoucnu postovat nějaký další "za-5-sekund-vytvořený-nijak-zvlášť-vtipný-uznávám-ilustrační-obrázek", zajistím si nejdříve konzultaci u M.Flinta, aby mi řekl, zda je to vtipné, případně mi ukázal, jak na to. Bezva. Předem moc děkuji!
já se hanyZe zastanu, ne žebych se po shlédnutí za břicho popadal... ale trochu úsměvné mi to přišlo...
hanyZ >>> nemusíš se navážet hned do každýho, kdo má nějakou poznámku, která se ti zrovna nelíbí.
Marcus Flintus: takže pokud se někdo naváží do mně, tak je to v pořádku, ale když mu odpovím, tak jsem zlý, nesnášenlivý člověk. Ach tak.

1) Nikde jsem, pokud vím, nepsal : "Tohle je hrozně moc vtipný obrázek, co jsem teď udělal, všichni se smějte, teď! Muhaha! :DDD" Prostě mě to momentálně napadlo - jak by asi vypadal MzM s chladičem na hlavě ... Říkal jsem si, že to třeba někomu přijde vtipné a třeba se ušklíbne nebo pousměje (Jako Džej Ár :), tak jsem to sem pastnul.

2) Taky mi spousta příspěvků na tomhle fóru, které jejich autorům přijdou hrozně vtipné, vtipné nepřijdou, příp. už je pár století znám, a nebuzeruju nikoho s hláškama :"Nény ftýpne" příp. "To je staré, pyčo!"

Pokud mi něco připadá podařené, tak to řeknu. Pokud ne, tak držím hubu.

Navíc, když už bych někoho chtěl mermomocí otravovat, tak napíšu:"Mně to nepřijde vtipné" a ne "Na tom není nic ftipnýho". Stejně jako třeba o filmu řeknu "Mně se nelíbí." a ne: "Je úplně na hovno." Opravdu si nemyslím, že mám patent na rozum, humor atd. ... narozdíl od jiných lidí, jak tak koukám.
*do mě
2hanyZ: neboj, me se to libilo. pocitam, ze podobnej chladic si poridim v pondeli az se budu zase vracet do skoly:))
Taky bych v pondělí potřeboval takovej chladič, protože budem dostávat známmky z poměrně velký písemky z Chemie :D
spook: Uff, ještě že tak. Už jsem přemýšlel, že si to půjdu hodit. Dík :)

mmchdm, taky si ten chladič s hlavovým nástavcem zřejmě pořídím, posledních pár hodin se, v přestávkách mezi touto laskavou debatou, mořím s jedním javascriptem a už se mi z kedlubny nemálo kouří :-/
týjo, takhle se nechat setřít, měl bych se stydět.
Marcus Flintus: No vida, konečně pěkný sarkasmus. Tak se mi to líbí! Ale spíše by ses měl stydět, že já se tu jak kokot píšu se sáhodlouhým příspěvkem a ty mě takhle odbudeš. To jsem čekal, že to bude šťavnatější flejmík :-\
hanyz: ať se ti to líbí nebo ne, když vidim tvoje obrázky, vzpomenu si na a-teo. Občas kontroverzní, jinak víceméně vtipné. Stejně tak, jako ty se trefuješ do ostatních, musíš pochopit, že občas se to nestřetne stejně s vřelým uvítáním. Nikdy se nezavděčíš všem.