Jak sbalit holku

Furt stejný fičaky, koukám... :))
Nejpozději za půl roku seč ti bude líbit jiná, s garancí :)) 11 je opravdu málo. Rodiče se mě dokonce v 11 ptali, jestli mám holku, protože jsou ke mně maximálně otevření.

ad1) Já si ze školy chodím jak chci a to je mi 12. Stačilo si jen promluvit s rodiči.
ad2) Což se týče školy, učím se do 23-3h ráno a prospívám. Někdy se neučím vůbec (jednou jsem usnul u angličtiny :) a to jsme psali prověrku a dopadlo to ještě líp, než kdybych se učil :}
ad3) Pokud se chceš holce zalíbit, musíš být někým vyjímečným a záhadným. Záleží na holce: zde je povrchní či detailističtější :)
ad4) Holku musíš umět překvapit. Ne jen na ní čučet. Myslet přitom je nutností.
>>Dle vlastní zkušenosti totiž proplouvám životem s heslem: "chlapi jsou o tři roky zaostalý"

Já mám pocit, že jsou všichni aspoň o tři roky zaostalý.
Hmm, tenhle rok jsem byl navštívit šes'táky na základce a výška jedince se rovnala asi tak 6-8 letému dítěti :)
milster: no, to mam taky občas pocit - takový tichý šeptání vzadu v mozku, který mi zpívá: všíííchnííí sooou dementíííí, týdydýýýý...
Jenže potom se ozve z druhý strany mozku mocný hlas: Drž hubu, ty debile, oni jsou normální - to akorát TY seš dement!
...A má pravdu :)
Nesmíš se mocnému hlasu podřizovat. Je to realistický omezenec. Realisti jsou primitivové nemající dostatek duševní síly potřebné k ignoraci toho hlasu.
milster: dobrý postřeh :-)
Jenže u mě se ty hlasy přehodily...
Tím chceš říct, že je realistický ten hlas, co ti našeptává, že jsou všichni dementní. To je skvělá zpráva. Znamená to totiž, že jsi zvítězila nad realitou! Klaním se před Tvými mentálními schopnostmi! Stáváš se mým vzorem.
Taky jsem u sebe pozoroval výměnu těch hlasů, ale teď je ten co mi říká, že ten debil jsem já už zlikvidován a mlčí. :-)
milster: Alespoň někomu :-)) Ovšem moje dementální schopnosti jsou ještě větší !

Sněhurka: Určitě? :-))